9/11 a NWO

Novinky

Muammar Kaddáfi 8.září

Dnešní Kadádfiho řeč.

V brzké ranní řeči vysíláné 8.září na syrské televizi Arrai mluvil bratr lídr Muammar Kaddáfi k libyjcům a zde je shrnutí jeho řeči:

Našim statečným libyjcům, kteří odolávají; libyjská země ja náš pozemek a vaše právo ze dnů vašich dědědečků a velkých dědečků.

Pokouší se vám ji sebrat; jsou to insideři, jsou to žoldáci podporovaní ze zahraničí a toulaví psi, tito cizinci, kteří byli v Libyi dlouho, se vám snaží sebrat půdu vašich dědečků.

Tohle je nemožné, nikdy neopustíme zemi našich dědečků, jejich rodiny tehdy byly špiony pro Itálii a dnes jsou špiony pro Francii a Británii, stejní synové následují kroky svých otců a dědečků; kroky neúcty.

Tyto krysy a ozbrojení podvodníci jsou příkladem svých dědečků. Každý z nich je klon a model zrádcovské lodi, nejsou libyjci, zeptejte se na ty, kteří jsou podporování NATO; to ničí libyjskou infrakstrukturu a zabijí libyjské děti; zjistíte, že jejich dědečkové a otcové byli zrádci. Nosí geny zrádců.

Myslíte, že ti, kteří nosí geny zrádců od svých prarodičů a velkých prarodičů budou rozhodvat o osudu libyjců? Když si tito lidé uvědomili, že se libyjci nevzdají a že je odmítají příjmout, tak začali špinavé triky na zlých arabských televizích a osly ze zálivu.

Žádali po nich, aby přišli s jakoukoliv lží a zachránili je a pak jim řekl, že cítíme, jak se pod námi třese zem; a cítíme, že se k nám míří masy a že ztratíme zem, kterou jsme získali, prosím zachraňte nás s vaší lží nebo drby, které zničí morálku odolných libyjců. To zničí morálku synů z revoluce Al-Fatah.

Žádali zlé lživé rohy, aby je zachránily od lží nebo dvou, drby nebo tím a tam tím. Na začátku řekli, že utekl do Venezuele; ukázalo se to být lží, teď toho mají dost a říkají, že jsem utekl do Nigeru. Aby zničili naši morálku a vy jste se vzdali; to je znamení toho, že ví, jak vysoko je vaše morálka a váš duch.

Lidé v Tripoli jsou připraveni zničit krisy a zatknout žoldáky, kteří jsou jako banda podrazáků s žádnými ohledy mezi sebou. Jejich pánové je brzy opustí, i když jsou jejich bomby ochuzené a mají letadla.

Myslí si, že NATO zůstane ve vzduchu navždy; NATO se vrátí poraženo, ať už se jim to líbí nebo ne, protože jejich finanční pozice jim nedovolí v bombardování pokračovat. Cítí, že jsou na bitevním poli sami.

Přitáhli lživé rohy, aby je zachránili šířením drbů a lží jako třeba "Kaddáfi byl zraněn", "Kaddáfi utekl" a věci, co se Kaddáfimu staly. To znamená, že čelí překážce a že je jejich pánové opustí. Pak vyletí sami na sebe.

Libyjci ve svých “milionových davech” naznačili světu svou pozici, tito lidé pořád žijí; teď nemůžou k ničemu sáhnout, ale psychologická válka vás ovlivňuje, nenehcte se ovlivnit těmito psychologickými reklamami nebo lži.  Kvůli tomuto byste se měli slabému spoupeři, který stojí před vámi vysmát, je to banda alkoholiků a banda islamistů, která se odchýlila od práva a pořádku; nemají jiný cíl, než zemi zničit.

Nemají diplomatický nebo ekonomický plán. Chtějí zemi zničit; viděli jste, co ozbrojení rebelové udělali, když vstoupili do Tripoli, vyrabovali ho. Vtrhli do domů a kradli zlato, které patří ženám.

Každý člověk běžel zpátky do svého kmenu s ukradenými botami, položil své zbraně a tvrdil, že vyhrál. Libyjci by neměli být umlčeni takovými lidmi a svou velkou minulostí. Neměli bysme předat naši zem takovým podřadným zbabělcům, aby kradli půdu našich dědečků a kteří jsou podporováni křižáky; teď se zpětně dívají na svůj selhaný kolonialistický plán a opakují své výpočty. Na bitevním poli zůstanou sami, aby provedli věci, které ovlivní vaši morálku.

Poslední věcí bylo, že viděli Kaddáfiho konvoj jedoucí do Nigeru; jaký nesmysl, tohle není poprvé, co byly v oblasti viděny konvoje, od Mali, Čadu a Alžírska vstupující do Sahary. Je to jako kdyby první konvoj vůbec vstoupil do Nigeru, dávejte pozor a zůstaňte proti těmto lžím a propgandě rozhodnutí. Měly by být rozprášeny.

Allah Akhbar na frontu!

http://mathaba.net/news/?x=628579

Poslední komentáře
09.09.2011 12:45:18: chtělo by to lepší překlad. tenhle strpjový je nahouby. Grang father není přece velký otec, ale děd....