9/11 a NWO

Novinky

Muammar Kaddáfi 1.září

Včerejší Kaddáfiho řeč.

"Ve jménu milosrdného Alláha, hned na začátek vás zdravím pro Eid Alfitr, Mubarak a četl jsem Korán pro ty, kteří zemřeli jako mučedníci, kteří dali svou krev za naši zem a ty, kteří pořád dávají svou krev pro Libyi, aby zabránili kolonizaci Francie zabíjením zrádců a dalších křižáků. Budeme bojovat a donutíme je utrácet a utrácet jejich peníze, dokud neodejdou. Říkám vám, že kolonizoátoři budou proaženi, taktéž zrádci. Zrádci a agenti tady nemůžou pokračovat, protože nemají schopnosti a nemají podpůrce, jsou to kolonizační agenti a libyjci je nepříjmou; nikdo je nepříjme.

NATO začíná prohrávat a pořád zde chtějí zůstat, ale na své straně nemají moc lidí, nemají ženy, libyjci chtějí vládnout sami sobě.
 
Mučednictví nebude zapomenuto, kmeny, které ztratily své syny nezapomenou, chcete vládnout libyjcům? Libyjci se nevzdají a nepříjmou, aby byli vedeni jako zvířata. Je tu spousta problémů mezi zrádci a NATO; křižáci a zrádci budou poraženi brzy. Musíte pokračovat v odporu, Tripoli, musíte pokračovat v každé oblasti, napadněte jejich stanoviště jako napadli oni ty naše. Každý kmen by měl ovládat oblast v Tripoli, stejně tak jako mládež. Udělejte na ulicích stanoviště. Nebojte se jich, vás je milion, tak je napadněte ze všech stran.
 
Kdo ovládá ozbrojený Alnwahi Alrabaa? Kdo ovládá kmen Warshfanaa? Oni nikdy. Kdo ovládá ozbrojenou Sirtu? Teď jsou všechny kemny ozbrojené, Ben Waled, Sirte, Sabha, Aljfarah, Misurata, kdo není? Naši bratři v Barqa (na východě), kdo ovládá Ben Waled nebo kmen Almashashia? Bez povolení těchto kmenů němůže jít nikdo kupředu, jste ozbrojení, tak jim udělejte peklo.

Nepřítel má samozřejmě pokročilou technologii. Nechtějí, abyste slyšeli můj hlas a bombardovali naši televizi a telefonní linky. Myslí si, že můj hlas můžou umlčet, ale selhali, budeme proti nim bojovat v každém městě, nebojíme se!
Mají strach z mého hlasu, jen to, že mě slyší je pro kolonzátory nebezpečné, když komunikujeme s kmeny, je to kolonizátorům a agentům nebezpeční, to znamená, že nepřítel je slabý. Kdyby nebyli slabí, nebombardovali by naši televizi a dovolili nám mezi sebou komunikovat. Bojí se našich kmenů, že budou s každým v kontaktu; to vše dokazuje, že jsou slabí a chtějí jen, abyste sledovali jejich televizní stanice, což také dokazuje, že jsou slabí.

Proč je děsí to, že libyjci slyší můj hlas? Protože jsou slabí a bojí se. Je to trik, to co slyšíte jsou všechno lži, je to falešné. Ať je tato válka tak dlouhá, dokud nevyhrajeme. Nemůžou vládnout Libyi, protože jsme ozbrojení. Budou se muset vzdát před libyjci. Nemají nic, jen agenty. Kolonizátoři tu nebudou navěky, brzy skončí. NATO nemůže ty agenty chránit navždy; chtějí, abyste se báli, protože se bojí sami sebe, protože nemůžou dýchat. Vypli všechny komunikace, protože nemůžou dýchat, vytvořili plán na ukradení naší ropy a okupace naší země, takže se těm agentům nevzdávejte."


Žádné komentáře