9/11 a NWO

Novinky

Moussa Ibrahim: Náš odpor bude pokračovat dokud nevyhrajeme

Včerejší řeč Dr.Ibrahima.

V řeči odvysílané v pondělí večer (5.září) mluvčí libyjské vlády Moussa Ibrahim potvrdil silnou pozici libyjských kmenů a libyjské armády. NATO je nepřítelem lidí a čekáme na svatou hodinu k vítězství! A nedovolíme, aby v Libyi uspěli imperialisté, tohle znamená rozšíření kolonizace do dalších zemí jako je Alžírsko, které je další na řadě a to, že imperialistickým zemím jako Francie a dalším z  NATO už byly přiděleny ropné kontrakty na 35%, nechají libyjce vykrvácet.

Překlad jeho řeči je níže:

Mír je na vašich divácích, chtěl bych se omluvit za moji dlouhou absenci, ale bojujeme za všechny araby, muslimy a celý svět.

Bojujeme ve čtvrtích, v místnostech, pokojích, vesnicích, v údolích a obcích. Často nenajdeme čas komunikovat s médii, i přes to, že víme, jak jsou média důležitá.

Nebojumeme jen proti ozbrojeným rebelům; bojujeme proti NATO, proti jedné z největších vojenských složek i přes jejich slabou a poškozenou morálku.

Co se týče komunikací, médií a dalších perspektiv jsme obklíčeni, ale naše vědomí žije a naše srdce bijí. Jas odporu a boje mezi námi září; tohoto dosahujeme z našeho náboženství a naší víry.

Rozhodli jsme buď vyhrát nebo zemřít jako mučedníci s odvahou, jako naši bratři, synové, ženy a děti. Budeme pokračovat dokud nevyhrajeme.

K vývoji v Sabha, Sirtě a Bani Walid:-

Rád bych skvělým libyjcům řekl: “nestaňte se slabými nebo smutnými, jak jste navždy velcími", nevzdávejte se mediální kampani spekulací a lží.

Ano, konspirace je velká, jsme ale pořád silní a bůh je důkazem a vidí to. Pořád jsme schopni sklopit stůl proti těmto zrádcům a zbabělcům a jejich šéfům z NATO.

Jsou velké části Libye, které jsou pořád oddané libyjské matce; pás od Brigy do New Hisha je plně osvobozen (což je asi 600 kilometrů).

Strategické místo dalšího pásu, který se táhne od moře k hranicím Nigeru a Čadu (1600 km) je plně osvobozen kolem Sokna, Hon a Murzuq. Jsou další strategické pásy osvobozených oblastí od Sirty do Bani Walid kolem měst a vesnicí.

Jsou také oblasti poblíž, které se potýkají s odporem a slávou na západu země: Al-Ejilat a Jenan. Také bych rád zopakoval naše statčené muže ve: Wershefana, Al-Asabaa, Al-Gwalish a Mizda spoustě dalších s miliony mužů, kteří pokračují tuto bitvu proti zbabělcům a zrádcům.

V oblastech, které jsou ovládány zbabělci podporovanými NATO odpor pořád pokračuje. Už dva týdny okupují Tripoli, ale nebyli schopni udržet svá území a jsou zmatení.

Odpor nepokračuje jen v těchto oblastech, které jsou horkými místy pro boj a odpor jako: Abu Sleem a El-Hadb, ale také se setkali v: - Siyahiya a Soug El-Jumaa, Tajoura, Bab Ben Gheshir a Dreiby.

Kvůli potyčkám rebelové opustili svá stanoviště a jsou ve školách a dalších armádních zařízení a vyhýbají se dennímu světlu, protože se stávají legitimními cíly těch, kteří vedou boj.

Kmeny, na které by vyvíjen nátlak ve Werfella a Bani Walid potvrdily své pozice s odvahou: Nevzdáme se! A osvobodíme celou Libyi, nejen Tripoli. "K oddaným a čestným kmenům v sirtě a obrovskému množství statečných bojovníkům v oblasti Fezzan.

Jsme smutní, že rebelové převzali Tripoli, ale jsme opatrní, naše armáda by měla sledována NATO; našim hlavním nepřítelem je NATO.

Tito zbabělci na zemi se rozdělili, jsou slabí a nejsou pro nás nepřítelem, našim hlavním nepřítelem je NATO a naši armádu před nimi ochráníme.

Čekáme na svatou hodinu, aby jsme na tyto ozbrojené rebely skočili a osvobodili celou Libyi.

Chtěl bych arabům a libyjcům říct, že Libye nepadne! - A že pád Libye bude znamenat pád Alžírska, Syrie a Saudské Arábie a ztrátu naší ekonomické společnosti pro plán kolonialistů nás ovládnout a zotroči.

Říkám našim muslimským bratrům po celém světě nedovolte, aby imperialisté kazili vaše sny a nutili vám jejich myšlenky a agendy.

Sledoval jsem politické podmínky a vidím, že celý svět souhlasí, že válka v Libyi je dobrá investice pro Francii. Francie z tohoto bude hodně těžit a 35% ropy bude přiděleno do Francie výměnou za pomoc rebelům.

Rozdali jsme dokumentace, které dokazují, že Francie bude mít 35% libyjské ropy, jestli Francii bude přiděleno tolik, kolik pak bude přiděleno Itálii, Británii a Americe, tohle znamená, že jsme byli prodáni!

Zničli naše domovy, farmy, školy a nemocnice a žádají po nás zisky z ropy a víc. Tohle jsou lidí, kteří prodali své vědomí a morálku k zisku západu.

Extremistický islám ovládl nasazením Abdelhakima Belhadže, který byl zatčen CIA za teroristické aktivity, místo našeho mírného "milovaného' islámu, který převládal.

http://mathaba.net/news/?x=628540

Žádné komentáře