9/11 a NWO

Novinky

Ministerstvo spravedlnosti podle šéfa ATF překáží vyšetřování operace Fast and Furious


Ministerstvo spravedlnosti překáží vyšetřování kongresu operace pořádkových sil zaměřené na zničení hlavních pašeráků zbraní na jihozápadní hranici, podle napadaného šéfa BATF.

Ken Melson, úřadující ředitel ATF, pronesl obvinění, když pronikl na rozhovor s vyštřovateli kongresu 4.července, dva dny před jeho naplánovaným rozhovorem s generálním inspektrorem, dozvěděl se Fox News.

“Jestli je jeho tvrzení přesné, pak bylo vedení ATF efektivně umlčeno, zatímco ministerstvo spravedlnosti vše falešně odmítá a pohřbívá svou hlavu do písku." napsal v dopise pro generálního prokurátora Erica Holdera předseda komise pro Dohled a vládní reformy Darell Issa. "Tento přístup překrucuje a překáží našemu vyšetřování."

Ministerstvo spravedlnosti se údajně chce zbavit Melsona, který byl ředitelelm ATF od dubna 2009. Zdroje říkají, že Andrew Traver, který byl v listopadu prezidentem Obamou vybrán na dočasného prezidenta ATF, by měl být jmenován dočasným ředitele, dokud senát neschvální nominaci.

http://www.myfoxhouston.com/dpp/news/national/foxnews/Justice-Department-Obstructing-Fast-and-Furious-Gun-Probe-ATF-Director-Says_04360920

Žádné komentáře