9/11 a NWO

Novinky

Ministerstvo spravedlnosti překáží ve vyšetřování vraždy Briana Terryho

Ministerstvo spravedlnosti (DOJ) úmyslně sabotovalo vyšetřování vraždy Tusconského pohraničního agenta Briana Terryho. Očividně DOJ udělalo vše, aby se vyhnulo zodpodvědnosti za důsledky jejich pašeráckých operací Gunrunner/ Fast and Furious.

Dva dny po vraždě bývalého mariňáka a pohraničnícho agenta, 14.prosince 2010, vedoucí ATF ve Phoenixu potvrdili, že zbraně AK-47 z místa vraždy pochází z pašerácké operace Fast and Furious, která doručila 2000 bojových zbraní Mexickým drogovým kartelům.


V mailech poslaný vedoucím ATF dva dny po Terryho vraždě se otevřeně mluví o zbraních z Fast and Furious na místě činu. George Gillett, vedoucí agent, poslal svému šéfovi Williamu Newellovi "vyprávění o incidentu/aktivitě" týkající se smrti agenta. V emailu se píše, že Jaime Avila rok předtím koupil tři AK-47 v obchodě ve Phoenixu a dvě "byly nalezeny v oblasti" vraždy agenta Terryho. "Stručně" email říká, že "Avila přiznal agentům ATF, že koupil tyto zbraně od hispánce".


O dva měsíce později se Americké ministerstvo spravedlnosti snažilo překážet vyšetřování Terryho vraždy.

Jako odpověď senátoru Grassleymu na otázku týkající se vražedné zbraně Terryho, DOJ poslalo mailem, že "tato obvinění nejsou pravdivá" a nepřiznávají, že tam zbraně byly. Pak se DOJ obrátilo a učinilo rozdíl mezi zbraně "nalezeny" na místě vraždy a zbraně "použité" při vraždě.


Více obstrukce je v emailu poslaném 3.února vedoucím ATF: "Nejste pověřeni odpovědět kongresionálním kontaktům nebo žádostem o informace....nemáte povolení odhalit neveřejné informace o věcech pořádkových sílách mimo ATF nebo ministerstvo spravedlnosti komukoliv, včetně personálu kongresu."

 
V emailech Williamu Hooverovi, zástupci ředitele ATF, úředníci úřadu dokonce mluvili o krocích, které by mohly shodit Grassleyho kongresionální vyšetřovatele vraždy. V emailu adresovaném Hooverovi je navrhována obstrukce "utlumeného" tvrzení o tom, co se našlo na místě Terryho vraždy.

V cynické parodii reality z 19.června, mluvčí generálního prokurátora Holdera, Tracy Schmale řekla vyšetřovatelům senátu, že “Boje proti kriminální aktivitě u jihozápadní hranice - včetně nelegálního pašování zbraní do Mexika - byly prioritou této administrace a tohoto ministerstva."

Lhaní kongresu, záměrná křivá vyýpověď a překážení ve vyšetřování vraždy, co by měli Američané dělat, když jejich ministerstvo spravedlnosti překáží spravedlnosti?

http://weeklyintercept.blogspot.com/2011/08/doj-obstructs-murder-investigation.html
Žádné komentáře