9/11 a NWO

Novinky

Mexiko zatklo lídra La Famillia....který byl také "gun runner" BATF


Včera oznámila Mexická vláda zatčení údajného lídra drogového kartelu La Familia Michoacana jménem Jose de Jesus Mendez Vargas, aka El Chango nebo Opice. Když ukazovali Mendeze Vargase před kamerami, Mexičtí úředníci se chlubili, jak se La Familia rozpadá a jak dlouho už nefunguje jako kriminální organizace po hrdinské akci vedené k jeho zatčení během vojenské-federální policejní operace.

Nicméně, níc není daleko od pravdy. Mendez Vargas byl už několik měsíců z La Famillia pryč. Po smrti jeho předchůdce jménem Nazario Moreno (aka El Chayo) loni v prosinci, odmítli členové La Familia Mendeze Vargase jako nového lídra. Poručíci drogového kartelu ho podezřívali, že pracoval pro Americkou vládu a ukázalo se, že byl důležitý muž pro známý program BATF zvaný Operace Fast and Furious.’ Organizace Mendeze Vargase koupila (od agentů BATF) 50ti kalibrovou Barrettu, která minulý měsíc sestřelila Mexickou policejní helikioptéru v čtvrti Apatzingan, Michoacán. Jeho čtvrť je, jen tak náhodou, vedle vojenské základny.

V lednu, jak Mendez Vargas převzal kontrolu nad La Familia Michoacana, se organizace rozdělila na dvě části. Mendez Vargas vedl drogové pašéeráky a jeho úzký kruh známý jako 12 apoštolů. Druhá půlka kriminální organizace obsahovala zabijácké týmy jeho rivalů Enriqueho Plancarteho a Servando Gómeze Martíneze, aka La Tuta a vytvořili vlastní organizace známou jako "Knights Templar. - Templářští rytíři.

Nedávno, Templářští rytíři provedli ritualistickou popravu zednářským stylem, zabili a pověsili zrádce z mostů.

Od doby, kdy se na ulici mluvilo, že byl Mendez Vargas zapojen v programu BATF, ho jeho kolegové z kartelů Gulf Cartel a Sinaloa Cartel začali opouštět. Byl nucen odejít z obchodu a nemohl platit vlastní lidi. Členové jeho vlastní organizace se stali jeho nepřítelem a vyhnali ho ze státu Michoacán. Když byl konečně zatčen, pokoušel se zoufale spojit s Los Zetas (nepřítel č.1 Mexického narko-vládního komplexu). Dohodl se s Mexickou vládou, že se udá a pravděpodobně se stane "chráněným svědkem."

Na začátku pracoval Jose de Jesus Mendez Vargas pro lídra kartelu Gulf Drug Cartel Osiela Cardenase (do rokul 2002), jehož proces v Houstonu musel být proveden za zavřenými dvěřmi, protože svědčil a poskytl jména operativců DEA a CIA ve vedení pašeráckých organizací. Mendez Vargas, Cardenas, a sabotér DEA Edgar Barbie Valdez rekrutovali Heriberta Lazcana (povídá se, že byl zavražděn minulý týden armádou), aby vytvořil kriminální organizaci Los Zetas, kteří byli původně elitní vojáci Mexických zvláštních jednotek trénovaných na základně Fort Benning v Georgii. Mendez Vargas byl zatčen o 10 let později, ale byl propuštěn Mexickou vládou bez zjevného důvodu (vládní práskač?).

La Familia Michoacana je známá jako jedna z nejnásilnějších kriminálních organizací v Mexiku. Využívá náboženského fanatizmu k ovládání svých členů a vymývá mladé muže, aby provedli sebevražedné mise proti dalším organizacím a policii. Tento kartel má operativce na obou stranách hranic a je jeden z největší producentů křišťálového pervitinu. Podle Dr. George W. Graysona z Armádní válečné vysoké školy , je La Familia jedna z největších hrozeb Americké a Mexické bezpečnosti kvůli natuře náboženského fanatizmu a okultnímu vymývání svých členů.

Po zatčení Mendeze Vargase je velmi pravděpodobné, že Templářští rytíři znovu obnoví síly se starými členy rodiny a stanou se ještě nebezpečnějšími.

http://deadlinelive.info/2011/06/22/deadline-live-exclusive-mexico-arrests-%E2%80%98la-familia%E2%80%99-drug-cartel-leader-was-also-batf-gun-runner/

Žádné komentáře