9/11 a NWO

Novinky

Mexický drogový lord: Pašoval jsem kokain pro Americkou vládu


Logistický koordinátor Mexického drogového gangu, který stál za koupí mučícího letadla CIA, které havarovalo se čtyřmi tunami kokainu na palubě v roce 2007, řekl okresnímu soudu v Illinois v Chicagu, že pracoval jako spojka Americké vlády.

Jesus Vicente Zambada Niebla je syn Ismaela “El Mayo” Zambada Garcii, jednoho z nejvyšších šéfů drogové organizace Sinaloa. Niebla byl zatčen v březnu 2009 a vydán do USA k soudnímu stání loni v únoru.

“Obžaloba proti Zambadu Nieblovi tvrdí, že sloužil jako logistický koordinátor kartelu, pomáhal dohlížet na operace, které dovážely do USA velké množství kokainu...Používal různé prostředky, včetně Boeingu 757, soukromých letadel....autobusů, vagonů,” píše na Narcosphere Bill Conroy.

Ve dvou stránkové soudní obhajobě napsané u Okrsního soudu v Illionois, Niebla tvrdí, že od 1.ledna 2004 pracoval na půl a s povolením Amerického ministerstva spravedlnosti, Protidrogovým úřadem DEA, FBI, ministerstvem pro vnitřní bezpečnost a Úřadem pro imigraci a hranice ICE.

Niebla je také spojen s letadlem Gulfstream II, které havarovalo se čtyřmi tunami kokainu na palubě 24.září 2007. Evropští vyšetřovatelé spojili číslo letadla na trupu, pár týdnů než havarovalo, se jménem Greg Smith, který už dříve pracoval pro FBI, DEA a CIA.

Letadlo bylo koupeno Nieblovou drogovou organizací Sinaloa skrz syndikát kolumbijských pašeráků, který zahrnoval spojku CIA Nelsona Urregu, podle dalšího tajného agenta CIA  Barucha Vegy, který byl v dohodě zapletený.

“Gulfstream II jet, podle Mexických úřadů, byl mezi čísly letadel získaných drogovou organizací Sinaloa ve velkém plán praní peněz zahrnující Mexican casa de cambios (směnárny) pod dohledem údajného operativce organizace Sinaloa Pedra Alfonsa Alatorreho Damy, podle Mexické vlády a Amerických médií,” napsal Conroy.

Niebla je také obviněn z obdržení zbraní od USA se záměřem způsobení násilí v Mexico City, k vraždám několika nevinných lidí . I přes fakt, že Obamova administrace pouští do Mexika zbraně, aby zaútočila na druhý dodatek práv Američanů (vlastnění zbraní), bylo nedávno odhaleno, že Americký úřad pro Alkohol, tabák, zbraně a výbušniny povolila pašování zbraní z USA do rukou Mexických drogových kartelů pod Operací "Fast and Furious”. Obama později odmítl, že by o programu věděl.

Obamův Mexikogate?

Nieblaova tvrzení, že pašoval drogy z Mexika do USA, zatímco pracoval pro Americkou vládu, dává další váhu do  hromady důkazů, které  potvrzují, že CIA a Američtí bankovní jsou obrovští hráči v globálním drogovém obchodu s výdělkem bilionů dolarů ročně, tato informace byla řečena veřejně lidmi jako Gary Webb, který spáchal v roce 2004 sebevraždu i přes fakt, že byl nalezen se dvěma střelnými ranami v hlavě a co si sám stěžoval na výhružky a vládní lidi před domem.

http://www.infowars.com/top-mexican-drug-lord-i-trafficked-cocaine-for-the-u-s-government/
Žádné komentáře