9/11 a NWO

Novinky

Mexičané provádí drogové zátahy ve Spojených státech

Podle New York Times provádí Mexická policie drogové zátahy v USA.

Obamova administrace dovoluje Mexické policii provádět drogové zátahy uvnitř Spojených států, podle New York Times.

Komanda Mexické armády “tajně cestují do Spojených států, sejdou se v určitých oblastech a vyšlou přes hranice vrtulníky na podezřelé pašeráky drog.” DEA poskytuje logistickou podporu a sdílí informace.

Times popsal “boomerangové” operace jako součást rozšiřování Americké kampaně mířené na drogové kartely. Strategie je založena na dřívějších operacích, kdy Mexická policie pracovala s Americkou armádou a zátahy byly prováděny na Camp Pendleton v San Diegu. Úředník DEA popsal Mexickou polovojenskou policii jako "rychle-reagující sílu."

A jako odpověd kartel Tijuana unesl, mučil a zabil protidrogové úředníky v kanceláři Mexického prokurátora spolu se dvěma drogovými agenty.

DEA pracuje úzce se CIA a Pentagonem ve válce proti Mexickým drogovým kartelům. K leteckým misím Global Hawk nad Mexikem jsou muži ze CIA na “výzvědné základně" na Mexické vojenské základně. Mexičtí úředníci řekli Times, že Pentagon není zapojen v pohraničních operacích a že Američané nedělají drogové razie na Mexickém území.

Pentagon využil válku proti drogám k vytvoření vojenské přítomnosti v Kolumbii v roce 2009. Bylo oznámeno, že sedm nových základen v Jížní Americké zemi je využíváno k rozšíření protidrogových operací Americké armády v oblasti, k hlubšímu zapojení v Kolumbijské proti-vzbouřenecké válce a k boji "proti dalším mezinárodním zločinům" podle Kolumbijského ministra zahraničí.

Pentagon je zaneprázděn spojováním války proti teroru s válkou proti drogám. "Přepracovává části vojenské zodpovědnosti za drogové boje, věnuje částečnou pozornost některým lekcím z dekády proti-teroristických operací v Afghanistánu a Iráku. V Northern Command — sídlo vojenské Colorado Springs zodpovědné za operace v Severní Americe - několik vysokých představitelů s roky zkušeností v boji proti Al-Kájdě a napojených skupin probírají informace o Mexických drogových sítích."

“Armáda se snaží dělat v Mexiku to, co dělá v Afghanistánu." řekl Times jeden představitel.

V roce 2010 Americká armáda přiznala,  že přehlíží pěstování a produkci Afghánského opia. “Drogový obchod Golden Crescent, vedený CIA začátkem 80tých letech, je nadále chráněn Americkou tajnou službou, ve spojce s okupačními vojsky NATO a Britskou armádou." napsal autor Michel Chossudovsky. “Výnosy tohoto multimilionového kontrabantu jsou uloženy v západních bankách. Skoro všechny příjmy připadají korporátním zájmům a kriminálním syndikátům mimo Afghanistán."

Minulý rok bylo odhaleno, že dvě velké Americké banky, Wachovia and Bank of America propraly 378.4 miliard dolarů, sumu rovnou jedné třetině Mexického HDB.

Zabavení letadla s kokainem Mexickou vládou v Ciudad del Carmen v roce 2006 odhalilo, že banky pracovaly úzce s drogovým kartelem Sinaloa.

Začátkem tohoto měsíce Jesus Vicente “El Vicente” Lambada-Niebla, který byl v roce 2009 zatčen Mexickou armádou a vydán do USA k soudu kvůli obvinění z pašování drog odhalil, že drogový kartel Sinaloa spolupracoval s Americkou vládou v posílání drog do Spojených států. Úředníci údajně nechali kartel vzít si zbraně ve Spojených státech.

Zbraně byly poskytnuty pod Operací Fast & Furious. Snaha vyzbrojit kartely - zodpovědné za desítky ticíc vražd - byla podporována Obamovou administrací.

http://www.infowars.com/mexicans-stage-drug-raids-inside-the-u-s/


Žádné komentáře