9/11 a NWO

Novinky

Méně než čtvrtina Američanů podporuje Obamovo bombardování Libye

Nová anketa Rasmussen odhaluje, že méně než čtvrtina voličů si nemyslí, že by USA měly pokračovat ve vojenské akci v Libyi.

Průzkům tisíce dotázaných osob prováděný 10-11.července ukazuje, že podpora Obamovy "kinetické vojenské akce" proti Kaddáfiho režimu a lidem od března klesla o 19% a 43% vyjádřilo podporu po televizním proslovu prezidenta.

Bílý dům nechtěl přiznat fakt, že útok na Libyi je válka a spolkne miliardy dolarů, které Pentagon poslal na dotování bombardování. Konflikt také otevřel možnost Obamovy potencionální žaloby za jeho porušení ústavy, když nezískal povolení kongresu a šel proti radě sých vlastních ústavních právníků.

Před dvěma týdny Obama předvedl asi nejarogantnější prohlášení, zobrazil své otevřené nepřátelství, odmítal kritiku kongresu a řekl :" “K ústavní otázce jsem se ani dostávat nemusel.”

Teď 24% dotázaných říká, že pořád poporují agresi vedenou NATO, 44% je proti dalším akcím a 32% neví.

Méně jak čtvrtina věří, že je Libye v národním zájmu USA, 72% dotázaných souhlasí s tvrzením, že "USA by neměly provádět vojenské akce za mořem, pokud není přičina nezbytná pro naše národní zájmy."

Třetina si myslí, že Obamova administrace konflikt zvládá dobře nebo ekcelentně, 37% ho popisuje jako ubohý.

Začátkem tohoto týdne se Francie posadlia s Ruskem a Čínou kvůli okamžitému ukončení bombardování NATO.

Francouzský ministr obrany Gerard Longuet reportérům řekl, že je pro rebely čas "sednout s Kaddáfiho stoupeci si ke stolu a dosáhnout politického kompromisu", poznamenal, že silou není žádné řešení.

Kaddáfiho syn, Seif al-Islam tvrdil, že vláda jeho otce hovoří s francouzskou vládou.

Francouzská vláda také přiznala, že podpora Kaddáfiho mezi Libyjci se zvedá, zatímco zprávy o zabíjení civilistů pokračují.

Americe ministerstvo zahraničí vydalo prohlášení, podle kterého “USA budou pokračovat ve snahách v součásti koalice NATO k prosazení bezletové zóny v Libyi, která má chránit civlisty před útoky."

Jak jsme oznámili minulý týden, zdroje Izraelské rozvědky ve Washingtonu naznačily, že USA a Francie nastavily konečnou pro sesazení Kaddáfiho na 2.září, síly NATO jsou připraveny uštědřit poslední ránu, pokud Libyjský lídr odmítne odstoupil od moci v míru.

NATO se údajně připravuje na plnou pozemní invazi, aby zasadilo podlední "ránu z milosti", která se předvede jako "plnohodnotný, plně armádní pokus k zabití nebo vytlačení" Kaddáfiho.

NATO  konec války v Libyi vidí do dvou měsíců tak, aby byl konflikt hotov v době, kdy Barrack Obama a Francouzský prezident Nicolas Sarkozy svolají důležitý Izraelsko-Palestinský mírový summit v Paříži 2.září. Obamova a Sarkozyho důvěryhodnost mírových vyjednavačů bude rozložena, pokud se pořád poohlíží po útoku na Libyi, zatímco světu před 4 měsíci vyhlašovali, že bude hotova za pár dní.

http://www.prisonplanet.com/less-than-one-quarter-support-obamas-libya-bombardment.html


Žádné komentáře