9/11 a NWO

Novinky

Masakrování černých lidí v Libyi pokračuje, zatímco se svět dívá

OSN na etnické čištění černých libyjců říká "bez komentáře".
13hil.jpeg


Wall Street Journaldnes uvedl, že černí lidí vyprázdnili město Tawergha v Libyi, jejich domy jsou zničeny a slova "otroci" a "negři" jsou načmárané na jejich opuštěných budovách ve městě duchů rebely podporovanými NATO.

Šokující zpráva o etnickém čištění černých lidí v Libyi je přímo před našima očima, je pod článkem "Revenge Feeds Instability in Libya."

Tohle jsou "osvoboditelé", které prezident Obama, prezident Sarkozy a premiér Cameron pomohli dosadit za Muammara Kaddáfiho? Všichni jsou odmítání návrhem Africké unie, která přinesla klid zbraní a válečné strany ke stolu, aby vytvořila ústavu a pořádala volby.

Mezitím tzv."premiér rebelů" Mahmoud Jibril pro Journal s respektem k osudu černých občanů Tawerghy řekl:" Co se týče vlastního názoru na Tawerghu, tak nikdo nemá v této záležitosti právo zasáhnout, kromě lidé z Misraty", kteří vlastně provádějí to čištění. Jibril zajisté ví, že nabádá k dalšímu etnickému čištění.

Dřívější článek Wall Street Journal uvedl, že jednotka z Misraty provádějící čin se nezývá "Brigága vyčištění otroků, černé kůže." Takže se zase díváme na genocidu černých lidí v Africe a nic s tím neděláme. A to kvůli Washingtonu, Londýnu a Paříži, kteří podporují "rebely", kteří páchají cílené vraždy.

"Teď rebelové zapalují domy v opuštěném městě 25 mil jižně od Misraty", uvedl the Journal. Reportér Journal také viděl pálení "více jak tuctu domů" a dodal:" Na brány spousty zvandalizovaných domů v jediném pobřežním městě země, kde dominují lidi s černou pletí, bilí rebelové napsali slova 'otroci' a 'negři'."

Bilý dům zatím vydal jedno prohlášení odsuzující etnické čištění černých lidí. Ministerstvo zahraničí Hillary Clintonové zůstavá ticho. Lídři organizace, která se zaměřuje na ochranu černých lidí, jako  NAACP Bena Jealousa a National Urban League Marca Moriala zatím prohlášení dělají. Někdo snad musí číst The Wall Street Journal.

Tohle je druhý článek popisující specifickou kampaň k vyčištění černých libyjců, o kterém Journal psal. První článek byl uveden 21.července 2011.

Další hlavní korporátní média, jako jsou The New York Times, CNN a BBC, kteří předstírají "objektivitu" a otevřeně podporují bombardování NATO, zatím uvedli hlavní zprávy o etnickém čištění Misraty a Tawerghy. Místo, aby vyvodili, že strana podporovaná v občanské válce provádí válečné zločiny, tak radši příběh polačují.

Vítejte ve 21.století; Newspeak George Orwell se obával.

Kdyby to nebylo The Wall Street Journal a korporátními médii to nebylo  v hlavních zprávách, genocida mohla být ukryta a připsána Kaddáfiho výmyslům.

Dokonce i OSN není dnes schopná odpově
dět na zprávy o etnickém čištění, když byla kontaktována The Black Star News poté, co byly rozesílány zprávy Journalu. Mluvčí generálního tajemníka Bana Ki-Moona byl tázán, zda: jsou kvalifikovány jako válečné zločiny a zda OSN požaduje vyšetřování.

Mluvčí Eduardo del Buey specifické otázky ignoroval a odpověděl s prohlášením od Vysoké komisařky OSN pro lidská práva Navi Pillay, která v části říka, že "v situacích změny nebo nepokojů se omezování musí sledovat."

Malý konfort zdecimovaným občanům Tawerghy.

"Nekomentujeme zprávy z médií. Vysoká komisařka mluvila k problému lidský práv a to, co řekla v Libyi platí." dodal Eduardo del Buey.


Brenda Jones, mluvčí kongresmana Johna Lewise vyjádřila, že Lewis, hrdina občanských práv, odporuje válkám jako řešení na vyřešení sporů, i když zde může být legitimní obava o lidská práva. "Nesouhlasí s válkou, protože její následky vedou k těmto morálním kompromisům. Staví vás do těžké pozice, kdy provádíte stejné zločiny, které se snažíte zastavit."


Více Amerických zvolených zástupců a normálních Američanů by si mělo přečíst zprávu The Wall Street Journal a zvážit uvedené zločiny spáchané rebely. Po tom všem jsou díky Americké podpoře u moci.


Články Journal také citují lídra rebelů Mohammeda Bena Rase Aliho:" Tawergha už není."
 
Kolikrát jestě svět musí říkat "nikdy znovu"?

http://uruknet.info/?p=m81403&hd=&size=1&l=eŽádné komentáře