9/11 a NWO

Novinky

Madonnia charita vyhodila vesničany z rodné půdy a utratila 3,8 milionu dolarů za nesmyslné nákupy


Poté, co se zjistilo, že 1% peněz z nadace Bona jde na charitu, projekt Madonny na vybudování školy v Malawi ukázal v celku podobnou věc - že charita je jeden velký podvod.

Podle auditu, manažer školního projektu, který v lednu odešel, utratil 3,8 milionu dolarů za velké nákupy jako byla auta, šoféry, kurzy golfu a ubytování zadarmo.

“Musíme ještě zjistit, co se přesně stalo z těmi všemi 3,8 miliony. Ještě jsme nepočítali všechny zdroje, které byly použity." řekl Trevor Neilson, philantropista, kterého Madonna najala, aby problémy vyřešil.

Aby to bylo horší, Guardina napsal, že  117ti akrové stavební místo donutilo Malawianské vesničany ze své původní půdy, na místě měla stát daná škola. Po zjištění, že byl projekt v lednu ukončen, vesničané byli naštvaní a vláda Malawi vyzvala Madonnu k vysvětlení.

http://www.theatlanticwire.com/global/2011/03/madonnas-african-charity-moved-villagers-their-homes-and-wasted-38-million/36094/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+TheAtlanticWire+%28The+Atlantic+Wire%29
Poslední komentáře
29.03.2011 12:51:32: Moc prosím o přeložení tohoto videa: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hmN...