9/11 a NWO

Novinky

Maddox: "Ministerstvo trénuje policisty na suspendování práv"

Co se stane během národní pohotovosti? Lidé ví, že prezident USA může vyhlásit pohotovost, ale pod jakými kritérii? A co naše ústavní práva během pohotovosti?

Filmař William Lewis měl šanci si sednout s bývalým policistou Travisem Maddoxem, rozhovor byl zveřejněn v dokumentu Enemy of the State: Camp FEMA Part 2. Během rozhovoru, Maddox mluvil o svých obavách ohledně extensivního tréninku lokální policie, který nařídilo Ministerstvo národní bezpečnosti v případě nukléárního, chemického nebo biologického útoku.

Maddox říká, že skupina, ve které byl, byla trénovaná k donucení lidí k opuštění domovů, odzbrojit je, naložit je do autobusů, které je zavezou do zabezpečených míst a aby toho nebylo málo, "odtud je to pěkně děsivé."

"Ministerstvo národní bezpečnosti (DHS), rodičovská organizace TSA, mohlo dát právě TSA pokyny za jejich peníze." Procedury pro dekontaminaci vyžadují odstranění oblečení, klidně i silou, pokud je to nutné. Maddox také řekl, že když je dán rozkaz, nemáte na výběr, v podstatě ztrácíte osobní pozemek, zbraně, dokonce i vlastní tělo.

"Myslím, že vaše tělo je pravěpodobně nejosobnější majetek, který máte."

Společně s taktikami popsané Maddoxem, host dokument Ernest Hancock a investigativní novinář Kaye Beach mluví o dokumentech v Arizoně a Oklahomě, které přivedou nucenou léčbu v případě biologického útoku. Massachusetts už schválil zákony na nucenou léčbu během epidemie prasečí chřipky v roce 2009. Beach vlastně říká, že něco podobného by mohlo být v každém státě, buď v přijatém zákone nebo v části zákona Model State Emergency Health Powers Act.

http://americanlibertyriders.ning.com/group/washingtonsonsofliberty/forum/topics/dhs-whistleblower-theyre-1?xg_source=activity


Policejní stát v USA


Žádné komentáře