9/11 a NWO

Novinky

Libyjští rebelové využívají kanadský monitorovací drone


Aeryon Labs oznámila, že rebelové využívají jejich UAV Scout k získávání informací o nepříteli. Kde na to tito vidláci asi tak vzali?

Libyjští rebelové používají mikro bezpilotní letadlo (UAV) Aeryon Scout v bitvě proti Kaddáfiho jednotkám, jedno získali od Kanadského výrobce Aeryon Labs.

Zatímco několik UAV (Predator, Fire Scout a ScanEagle) operují v Libyi, je tohle všechno majetek NATO, takže nechávají rebely bez jejich vlastní platformy. Nicméně Aeryon Labs začátkem tohoto týdne odhalil, že rebelové využívají jejich Scout k získávání informací o pozicích nepřítele a ovládá snahy odporu.

Společnost řekla, že zástupci TNC hledají obrazové řešení pro vojáky na zemi a po několika zkouškách mikro UAV vybrali Scout.

“Po jediné ukázce letu vojáci TNC ovládali další let." řekl Charles Barlow ze Zariba. “Byl jsem překvapen, jak jednoduché to bylo k ovládání pro lidi, kteří nemají zkušenosti s letadly UAV nebo normálními letadly a vzhledem k jazykové bariéře. Vojáci potřebují tvrdé, intuitivní zařízení - a Scout o perfektně plní."

Libyjští rebelové využívají denní a noční kamery. Denní kamera ji umožní sbírat obrázky a video, zatímco noční kamera má thermální zobrazovač, sbírá obrázky tepla vybavení a lidí na zemi. Každý obrázek je označen datem a časem a informacemi o zeměpisné šířce a délce každého cíle.

Aeryon řekl, že další země na středním východě se snaží UAV koupit. V současné době je využíváno policií v Kanadě a společností Geo-Rhea pro sbírání dat o životním prostředí, včetně například velikost zásoby uhlí. A BP Scout využila k monitorování ropné skrvny během snah vyčistit Mexický záliv od ropy.

http://www.blacklistednews.com/Libyan_rebels_using_Canadian_urban_surveillance_drones/15459/0/38/38/Y/M.html
Žádné komentáře