9/11 a NWO

Novinky

Libyjští rebelové oficiálně uznáni Tureckem, jsou ale stále tajemní


Dnes jediný muslimský národ v NATO oficiálně uznal Al-Kájdou infiltrované Libyjské opoziční sily. A zároveň odsouhlasili dalších 200 milionů dolarů k dalším 100 milionům, které už rebelům předali.

Součástí této show bylo také volání po Kaddáfiho odstoupení, Xinhuanet cituje Tureckého ministra zahraničí: "Kaddáfi by měl opustit moc a měla by být uskutečněna správná politická změna založená na požadavcích a aspirací Libyjských lidí."

Skupina Rebelů zvaná Národní přechodná rada (NTC) je teď viděna jako legitimní zastupující orgán Libyjců, teda alespoň Turky.

Nicméně tohle není jediný národ z NATO, který veřejně vyjádřil podporu složek Rebelů v Libyi. První národ, který oficiálně uznal Rebely, kteří jsou známi jako Národní přechodná rada (NLC), byla březnu Francie.

Tohle prohlášení přišlo z kanceláře Nicholase Sarkózyho, prezidenta Francie, zatímco zbytek EU a NATO o tomto problému nepromluvili.

USA zatím chtějí uznat Rebelskou radu jako legitimní zástupce Libyjců, ale mezi Americkými zákonodárci se našli takoví, kteří byli upřímní. Když byla schůze v Bílém domě neúspěšná a Libyjští rebelové zůstali bez oficiálního uznání, senátor John McCain neváhal podporovat tyto rebelů, o kterých víme tak málo.

Koncem dubna, McCain deklaroval, že Spojené státy musí vyzbrojit Libyjské rebely a dokonce zašel tak daleko, že jich přirovnal k "hrdinům" Nevíme dost o těchto lidech, abysme je nazývali hrdiny nebo jim dávali zbraně či finanční pomoc. Tohle je pravdivé, zvlášť když nemáme co na rozdávání. Jakékoliv fondy nebo peníze , které jsme jim slíbili, nás budou potápět do většího dluhu, do něčeho, na co se pár Američanů v posledních dnech dívá.

Nezodpovězenou otázkou zůstává, zda budou USA následovat uniformu a přidají se k postavení dalších zemí NATO, které oficiálně uznají Libyjské rebely jako novou Libyjskou vládu. Zatímco jsou lidé jako McCain bez pochyb, Bílý dům je relativně tajnůstkářský.

Jedno z nejpravdivějších a nejšílenějších tvrzení přišlo od bývalého ministra obrany Roberta Gatese. Řekl, že neochota Spojených států vyzbrojovat tyto rebely převažuje, protože "nevíme, kdo jsou." Tohle je tak trochu pravda; opravdu o nic moc nevíme, kromě toho, že  potvrdili spojení s Al-Kájdou. Pokud opravdu bojujeme v globální válce proti teroru, proč bysme měli vyzbrovat lidi, kteří  obsahují stejné teroristy od stejného strašáka, kterého se máme bát?

Než nabídneme nějakou “smrtelnou pomoc" (politicky korektní termín pro vyzbrojování rebelů smrtícími zbraněmi, aby mohli zabíjet kohokoliv chtějí) těmto opozičním jednotkám, musíme vědět, co jsou doopravdy zač. V tomto době nevím dost, abysme mohli pomoc ospravedlnit. Jak jsem předtím psal, obrázek reprezentovaný západními zájmy je neúplný.

Podporování skupiny militantů, o kterých nevíme skoro nic je téměř garantovaná msta. Bylo nám řečeno, že chtějí demokratický řežim, je to ale pravda? Kdo zvolil tyto rebely do této přechodné rady? A co milion Libyjců (1/6 národní populace) pochodující za podporu údajně zlého Kaddáfiho? Řekli, koho podporují? Zeptalo se jich NATO, zda chtějí bombardovat své domy a infrastrukturu do bezvědomí? Nazvání této revoluce demokratickou není v tomto bodě nic jiného než mylné.

http://www.blacklistednews.com/Libyan_rebels_officially_recognized_by_Turkey%2C_more_aid_promised%3B_rebels_still_mysterious/14515/0/0/0/Y/M.html
Žádné komentáře