9/11 a NWO

Novinky

Libyjští rebelové hážou stovky těl na pro-Kaddáfiho hřbitovy


Primárním ztrapněním libyjských rebelů v tuto chvíli je jejich tvrzení o “50,000″ civilistů zabitých Muammarem Kaddáfim, počátečními počty  je ale 49 tisíc až moc. Těla se objevují, ale ne ty, v které rebelové doufají.

Místo toho složky rebelů hážou stovky těl do "pro-Kaddáfiho" hřibitova bez žádné identifikace a navíc zabitých rebelelů z nevyjasněných důvodů. Jen jeden hřbitov uvedl 800 neidentifikovaných těl.

Je nejasné, zda jde o zabité členy armády nebo jen disidenty. Rebelové také říkají, že předělají několik budov na dodatečné vězení, očividně se nikdo neobává, že vězeňský Kaddáfiho režim nemá dostatek místa pro velký počet lidí , které režim NATO zadržuje.

V Misratě rebelové zaplnili bývalou školu zadrženými. Nikdo z nich není obviněn ze zločinů, ale bylo řečeno, že "spáchali zločiny proti Misratě" a že místní rebelové rozhodnou, co s nimi. Teď hledají větší budovu, protože škola je plná zadržených.

Přesný rozsah zločinů libyjských rebelů zůstane pravděpodobně nějaký čas nejasný, stejně jako nevysvětlitelná depopulace celých měst. záliba milice z Misraty útočit na uprchlické tábory, kam poslali černé lidi zanechala spoustu pohřešovaných lidí beze stopy.

http://news.antiwar.com/2011/09/18/libya-rebels-dumping-hundreds-of-bodies-in-pro-gadhafi-cemetary/

 


Poslední komentáře
07.06.2016 22:27:28: souhlasím s tebou! :D nebankovní půjčky s tydenní splatkou