9/11 a NWO

Novinky

Libyjské shrnutí 26.srpna


Kaddáfiho rodina, spolu s občany Libye a obrannými silami pořád ovládají většinu města a obklíčili rebely a zabili je, podle vládních zdrojů přes tísíc žoldáků.

- ti, kteří neznají Tripoli, prosím podívejte se na mapu na Google Earth. Jak můžete vidět ze zpráv v médiích, krysy sídlí v Gargaresh a oblasti hotelu Corinthian.

- reportéři z místa, kde uvízli říkají, že jsou 400-500 metrů od toho místa. Také krysí reportéři BBC a CNN se přesunuli se štáby rebelů do některých oblastí a jen vytváří propagandu.

- všechny oblasti od pobřeží až do 10 km v Tripoli jsou ovládané libyjskou armádou. Když jsme se my, libyjská armáda přesunuli do těchto oblastí, krysy zavolaly pro letecké krytí od NATO a dělostřelecké krytí z lodí NATO.

- nemějte strach, bratři odolávají krysám z NATO a vytrvávající po celém libyjském území pokračují a brzy bude vítězství.

- přečtěte si tento aktualizovaný článek ze včerejška: Život nezávislých novinářů v Tripoli. Velmi kritická situace, nezávislí novináři uvízlí v hotelu Rixos bylo ve čtvrtek osobozeni pod záštitou Červeného kříže.

Byli vzati do hotelu Corinthia. Od jejich příjezdu do prostorů vnikl ozbrojený střelec pod několika záminkami.

Hotel je v území rebelů.

Loď, která měla odplout na Maltu ve čtvrtek v 6:00 se spoluprácí s Červeným křížem se opozdí. Důvody pro zpoždění nejsou logistické.

Stav chaosu pokračuje s inzenzivními boji mezi rebely a stoupeneckými silami. Také jsme obdrželi zprávu, že ambasáda Venezuely byla obsazena ozbrojenci.

Smrtící výhružky nezávislému novináři Global Research Mahdimu Dariusi Nazemorayaovi přetrvávají..

Tohle je mediální bitva, konfrontace mezi mainstreamovými médii, která jsou ústy NATO a těmi, kteří páchají v médiích pravdu.

Nezávislí novináři jsou napadáni, protože říkají pravdu. Válečné zpravodajství se přesunulo ke Kaddáfimu. Nebylo zmíněno ani jedno slovo týkající se devastace a ztráty životů bombardování civilních cílů NATO, včetně intenzivního bombardování Tripoli.

Žádáme naše čtenáře, aby šířili zprávu. Životy těch, kteří mluví pravdu jsou v ohrožení.

http://mathaba.net/news/?x=628318
Žádné komentáře