9/11 a NWO

Novinky

Libyjská televize: Připravují se použít holografický software


Libyjská televize včera odvysílala zprávu, že se NATO chystá použít holografický software, který by zobrazil rebely ve městech, které neovládají.

Dnes přišla z Kataru zpráva, byli jsme varováni, že napodobobí zařízení Tripoli, jako v Hollywoodských filmech a budou simulovat scénu, kde uvidíte, že jsou rebelové v Bab Azziziya a vy si budete myslet, že jsou v Tripoli, aby způsobili mezi námi chaos.

Budu mluvit  i o dalších věcech...

Protože všechny pokusy selhaly, jsme bombardováni bez výsledků, takže jestli půjdou na zem, budou rozdrceni.

Napodobí přesný model BabAzizyia, stejné stany, stejné budovy, dokonce i daljí fotografie Kaddáfiho. Také replikují budovy v Tripoli, auta, ulice, atd...Když to uvídíte, budete si myslet, že je to opravdové. Takže dávejte pozor, buďte ostražití. Nevěřte jim. Jsou připraveni na vás zaútočit s čímkoliv.

.....

Vytvoří studio, napodobí Babaziziya, budovy...uvidíte stejné dimenze a jednu z těch nocí vypnou elektřinu a komunikace a na svých kanálech hanby vám řeknou: Hele, režim v Al-Babaziziya padl. Takže si dávejte pozor, buďte opatrní, nenechte se oblbnout. Nevyděsí nás, my se nebojíme. Tancujeme, zpíváme, bojujeme, ustáváme to...

Mí bratři a sestry, představili si tuto věc, je to jen psychlogická bitva a je aktivní.

Žádné komentáře