9/11 a NWO

Novinky

Libye: Média se potopila co nejhluběji mohla

Co si jako myslí, že jsou?

Tahle zpráva už je totální špička ledovce.

Kaddáfiho vojáci si týrání povstalce natáčeli na mobil
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/242351-kaddafiho-vojaci-si-tyrani-povstalcu-nataceli-na-mobil.html


Tohle už je totální vrchol. Tito rebelové, většinou džihádisté, teroristé, Al-Kájda a všelijaká havět, která ani převážně neobsahuje lidi z Libye, ale většinou z Kataru, Iráku a jiných Afrických zemí, denně provádí tyto ohavné zločiny.

Když se podíváte ne to video, tak jediné, co vám říká, že jde o vojáky je, že ti tryznitelé mají maskáče. Kromě toho zde není žádný důkaz, že jde o Kaddáfiho vojáky.

Takovému videu mám jako věřit? Tato havět, to rebelové denně zabijí černé libyjce, Misratu etnicky vyčistili od černých libyjců, na internetu najdete desítky videí, kde tyto zrůdy týrají a mučí lidi. A tady tito "novináři" je ještě kryjí. Ať už to jsou rebelové, CNN, BBC, Al-Jazeera, všechno to jsou jen zločinci, kteří překrucují příběhy a kteří mají si asi myslí o zločinech proti lidem něco jiného. Co je tohle proboha za lidi?

Většina libyjců tyto lidi uznává za zločince, v Libyi je 2335 kmenů a z toho 2000 podporuje Kaddáfiho, většina libyjců si myslí, že rebelové nemají schopnosti vést armádu a už vůbec ne vládnout zemi. Většina si myslí, že ji chtějí jenom rozkrást. Kaddáfi je silnější než kdy jindy a má největší podporu lidí za 40 let vládnutí. Libye nebojuje za Kaddáfiho, Libyje bojuje za libyjce.

Přiznávám, že situace v Libyi je značně nepřehledná, každá strana tvrdí něco jiného a mezi lidmi se povídá spousta věcí, je těžké říct, co je pravda a co lež. Můžeme ale říct, co pravda není. V Tripoli si myslí, že jsem rebelové příjdou každou chvíli, ve vesnicích se mluví o dobytí měst Kaddáfiho vojáky a slábutí rebelů a v libyjské televizi denně chodí válečné zločiny NATO. Tyo řeči jsou nekonečným kolotočem.

Nevím, jak ostatní, ale rozhodně něveřim tomu, co říkají rebelové, NATO a západní média. Tady tato havěť si nedokáže připustit, že rebelové prohrávají a že NATO ze zoufalství zabíjí nevinné civilisty (už přes 2500), že jim odepírá léky, a že rebelové blokují zásobovací trasy. Možná je Kaddáfi špatný, možná ne. Já nevim, protože většinou po médiích kolují jen lži, které podporují ty islamistické žoldáky.

Co mě uplně nejvíc v poslední době dostalo je, že pan kníže Schwarzenberg dovezl z Benghazi libyjské děti na operaci, protože "by v Libyi nepřežili". Tohle je absolutně sprosté! Je mi úplně jedno, kdo to zaplatí, ale vadí mi, že na Kaddáfiho straně je na tom špatně víc dětí, které potřebují pomoc a které rebelové prodávají na orgány. Místo toho, si kníže dovezl děti ze strany rebelů a v televizi ukazovali otce s vlajkou rebelů a Free Libya! Takže těmto zločincům teď budeme léčit i lidi? Už opravdu nevíme, do kterého zadku tu hlavu strčit.

Proto je důležité, aby se lidi dozvěděli pravdu, i když některé nepřesvědčíte ani za milion let. Nikdo nemá právo dojít a říct "vypadní"...Nikdo. Lidé mají právo si sami rozhodnout, koho chtějí u moci, kdo má vést jejich národ. Co si jako myslí, že jsou?! Myslí si, že přesvědči lidi tím, že na ně budou házet bomby? Jak může být člověk tak naivní a myslet si, že je válka, které po sobě nezanechá civilní oběti? To jsme na tom s rozumem už tak špatně? A vůbec - jak si NATO může myslet, že jsou lidi tak blbí?


Celý svět se klepe o žití, zvláště Francie, Itálie, Británie a USA, zvlásšě ti, kteří "chrání civilisty" v zahraničí. Myslím, že už bylo dost válek. Lidé v čele těchto státu jsou největší hrozbou svobodě demokracii a lidi by už konečně měli říct DOST! Jenom 20% z nově schváleného Amerického rozpočtu jsou náklady na obranu. I normální člověk si musí myslet, že 1/5 celkové rozpočtu na války je absolutně nesmyslné číslo, které svědči o tom, že tito lidé to se s ničením a zabíjením myslí vážně a absolutně nehledí na to, že doma jsou totální potápkou a ničí střední třídu.


Zločinci podporují zločince a já říkám DOST!

A na závěr se zeptám: Kde je ten "hrdina" Assange a jeho propagandistická WikiLeaks teď, když je ho potřeba?

Jak se dělá válečné zpravodajství alá zahraniční mediální mrdky
. Pošlete tato video každému, koho znáte!
 

Žádné komentáře