9/11 a NWO

Novinky

Libye: Co Americká média nechtějí říct


http://uruknet.info/?p=m80110&hd=&size=1&l=e

(kráceno)

Americká média podporují všechny Americké imperialistické války, obrací oficiální lži jako pravdy. Nikdy nevysvětlili jejich ilegálnost nebo denní válečné zločiny a zločiny proti lidem a proti civilistům na nevojenské infrastruktuře a dalších místech.

Ani neoznamují, jak bobmardování NATO chrání cílené národy (včetně Libye) od poskytování veřejných služeb, včetně dostatku jídla, zdravotní péče, elektřiny, paliva a čisté vody.

Nicméně Amerikou vedená válka v Libyi možná vrací úder. V Tripoli, analytik středního východu/střední Mahdi Nazemroaya řekl poslouchačům Progressive Radio News Hour, že bombardování NATO spojilo Libyjce za Kaddáfim, aby zachránili vlastní zemi.

Místo toho, Američané a západní média falšují zprávy, tvrdí:

-- neexistující zisky rebelů;

-- Tripoli možná padne;

-- země může zkolabovat;

-- Kaddáfi má menší podporu i přes masová shromáždění pro jeho podporu v Tripoli a kdekoliv jinde;

-- pár civilistů bylo zabito nebo zraněno, když zemřelo okolo 1200 a spousta dalších byla zraněna;

-- NATO jen útočí na vojenské cíle, ikdyž jsou jediní zasažení civilisté;

-- Tripoli je město duchů, i když i přes bombardování je tam život naprosto normální.

Jinými slovy, falešné zprávy potlačují realitu na zemi, včetně toho, že se NATO přepočítalo. A jako výsledek prohrává, protože Libyjci jsou spojeni proti nezákonné, nahé agresi, odmítají, aby se jejich země stala další imperiální trofejí.

Ví, že Libye tu byla i předtím, nic z toho nechtějí. Chápou agendu Washingtonu pro Střední východ/Severní Afriku kolonizace celého regionu, militarizace a balkanizace, ovládání veškerých zdrojů, rozkradení bohatství a bezohledné využití lidí. Proto jsou všechny Americké války, nikdy nebyly pro humanitární důvody.

Je to ta samá špinavá hra, kterou Washington a jeho koalice opakují proti všem národům, které nejsou pod jejich totální kontrolou, zvláště ty bohaté na zdroje. Jako výsledek byla Libye vybrána na převzetí, jenže plán možná vrací úder.

Předchozí článek mluvil o posledním nezdaru NATO, článek je pod tímto odkazem:
http://sjlendman.blogspot.com/2011/07/abdul-fatah-younis-kil
ling-war-death-or.html


Vysvětluje to zmatek nelegitimní Národní přechodné rady (NTC), evidentní vraždou svého vojenského velitele Gen. Abdula Fataha Younise. Poté, co to rebelové přiznali (i když původně tvrdili, že zemřel ve válce), New York Times musel přiznat to, co se původně snažil potlačit, co dělá pokaždé, pokud není přistižen při činu.

30.července žurnalista Londýnského Independentu Kim Sengupta napsal titulek: "Nevraživost Rebelů dává Britskou politiku pro Libyi do ohrožení." Píše:

Jejich kredibilita je po Younisově važdě na kousky, odhaluje vnitřní "nepřátelskou nevraživost." Důkaz teď ukazuje, že on a dva pomocníci byli chladnokrevně zavražděni z blízka, možná mučeni a jejich těla byla zohavena a zpálena, naznačují to, jak rebelové Al-Kájdy operují.

Legitimní nezávislé zpravodajství

Nezávislá novinářka Lizzie Phelan mi z Tripoli poslala emailem informaci pro posluchače Progressive Radio Hour, včetně toho, že dva dny poté, co Británie unzala nelegitimní NTC jako Libyjskou vládu, byl jejich vojenský velitel zavražděn.

Poté lídři NTC údajně v populární vzoupře proti nim prchli z Benghazí. V kontrastu je tu "kompletní nezpečnost  (v Tripoli) s rodinami užívajícími se dny na pláži a připravující se na Ramadán (začíná 1.srpna)."

28.července řekl Kaddáfi sto tisícům obyvatelům Tripoli, že v Benghazi probíhá bitva. Jeho lidí vyzývají okupaci TNC a když byla ve dvě ráno oznámena Younisova smrt, "po celém Tripoli začaly velké oslavy s ohňostrojem a slavnostní palbou až do ranní hodin."

31.července Phelan oznámila "aktuální zprávu", že Libyjská revoluce Al Fatah (Kaddáfiho krvavý převrat v roce 1969 vyhodil od moci Krále Idrise a vznikla Libyjská arabská republika) znovu získala v Benghazi moc.

Potvrdila, že se Libyjský největší kmen Warfalla nashromáždil v hlavním městě rebelů a že Libyjské ozbrojené složky už tam jsou. Dodala:

Kaddáfiho "zelená vlajka (opět) vlaje na vojenských kasárnách v Benghazi. Po celém Tripoli dnes proběhly velké oslavy."

I přes tohhe znamení nečekejte, že se Washington a partneři NATO stáhnout. Zabralo skoto dekádu zbalkanizovat a zkolonizovat Jugoslávii. Léta destabilizace a konfliktu se možná vyzkouší v Libyi, ať už to uspěje nebo ne.


Žádné komentáře