9/11 a NWO

Novinky

Libye 13.září

Kaddáfiho překvapivý útok.

Ruská stránka za-kaddafi.ru uvedla zprávu týkající se války v Libyi. Jsou tam rusové a další občané cizích zemí s armádními zkušenostmi, kteří nabízí solidaritu Africkému státu, který čelí spoustě masakrů a neustálého bombardování Americko-Evropskou aliancí NATO.

Libye se pořád drží a svým odporem, bez letecké ochrany a 6ti měsíčních neustálých bomb a teď také chemických zbraní a odstřiženou vodou a jídlem ve všech městech rebely NATO, vstoupila do řad světové vojenské historie.

Ruská stránka uvádí, že odloučená jednotka 70 tisích dobrovolníků přijela z Nigeru pomoct chránit Libyi a jsou plukovníku Kaddáfimu k dispozici. Ve městech Bani Walid a Sirtě během minulého týdne NATO použilo horčičný plyn a kazetové bomby, hrůzostrašná zranění jsou očividná.

Sirta a Bani Walid jsou vystaveny neustálému bombardování a široké využití zvukových bomb má zabránit populaci od spánku, způsobit dizorientaci a teď přichází použití chemických zbraní.

Všechny mediální organizace a organizace pro lidská prává, stejně tak mimo vládní organizace a OSN o této věci mlčí. Jen ty vlády, které nejsou v rukách bankovních elit (včetně Kuby, Venezuely, Bolívie, Ekvádoru, Zimbabwe) mluví a požadují, aby mezinárodní tribunál vyšetřil zločiny NATO.

Nějaké iniciativy jsou na cestě, ale hledat podporu, když jsou pravdiví a nemotivovaní penězmi, jako je příklad Amnesty International (která si nedávno vysloužila jméno "Amnesia International" za svůj kompletní selhání zmínit Libyi ve své tří měsíční publikaci od června do srpna nazvané "Human Rights Defender") a další takové organizace.

Za zmíněné stojí iniciativy  World Peoples Conference on Crimes Against Humanity, která je naplánována na březen 2012 - www.worldcrimes.org, Global Peace Initiative vedená Dr K A Paulem, která se blíží k jednomu mlionů rosezílání mailů, následovníků na Twitteru a dalších subscriberů požadující mír.

Ruská stránka také řekla, že na předměstí Tripoli "pro-Kaddáfiho armáda dobrovolníků z Alžírska" zabila víc jak 200 žoldáků.

Říká se, že krutý protiútok přichází na třech frontách: na rafinérii v Ras Lanuf, blízko rodiště Muammara Kaddáfiho Sirty a u Bani Walid.

"Je nepřípustné, aby byla Libye zase kolonií a nezbývá nám nic jiného, než bojovat do vítězství." řekl plukovník Kaddáfi v prohlášení nedávno přečteném na Syrské televizi Arrai TV, ačkoliv Mathaba není schopna potvrdit pravost komunikace a snaží se kvůli této věci kontaktovat danou televizní stanici..

Adam King z centra Green Book, které bylo na začátku války zničeno NATO, i když je to absolutně mírumilovný akademický institut s absolutně žádnými spojeními s armádou, řekl, že slova použitá v samotné zprávě nevypadají, že přišla od lídra, ale mohla být pokusem NATO-rebelů najít způsob, jak vypouštět zprávy přes Arrai.

Ačkoliv nemohl dokázat ani jedno, řekl, že věci, které nebyly zmíněny v krátké komunikaci a některé věci, které byly zmíněny, nezapadají do reality, ale dále to nerozvíjel, nechtěl odhalit informaci pomocnou NATO-rebelům, že tohle nebyla komunikace od Kaddáfiho.

Nicméně libyjští lídři dávají další autentické komunikace, které ukazují, že Jamahiriya pořád ovládá většinu Libye a dokonce i většinu Tripoli, zatímco NATO-rebelové ovládají hlavně jen média a komunikace, stejně tak letecký prostor. Libyjský lídr a většina libyjské populace pokračuje v silném odporu.

Očekává se, že Jamahiriya získá zpět kontrolu nad svým územím od zahraničních žoldáků, nebo naopak, že síla lidí se rozšíří do dalších států v Africe a Arabského regionu, stejně tak Evropy, posledně jmenovaný je v ekonomickém volném pádu.

Složky oddané Kaddáfimu spustily včera překvapivou operaci, jak za-kaddafi.ru uvádí: "Hluboko za nepřátelskou linií, zabily minimálně 12 krys z NTC behěm přepadení blízko Ras Lanuf na centrálním pobřeží."

Zpráva cituje mluvčího Libyjských obranných sil Mohameda Zawawiho: "V tomto bodě jsme způsobili smrt 12ti lidí v řadách krys, kteří zařízení chránili."

http://mathaba.net/news/?x=628662
Žádné komentáře