9/11 a NWO

Novinky

Libye 12.září

Včerejší odpor libyjské Jamahiryi.

Shrnutí ze 12.září
(úterý, 13.09.2011 - 02:26)

Boje a odpor ve městě Bani Walid pokračujr i přes bombardování NATO. Místní rádio povzbuzuje lidi k boji proti NATO rebelům:" Nařizujeme obyvatelům Bani Walid, aby chránili město od NATO rebelů a ozbrojených gangů, žádný ustup! Bojujte k smrti! Alláha je na naší straně!"

Obyvatelé Sirty, který je teď jako pevnost pořád bojují, i přes bombardování NATO.

Lojalističtí partyzáni operují v Tripoli a dalších městěch. Libyjci bojují proti teroristům z Al-Kájdy ve dne v noci.

Někde na západě země byla bitva mezi různými frakcemi rebelů. Bojovali o kontrolu nad těžkými zbraněmi a minimálně 12 bylo zabito. Silná exploze nastala na mezinárodním letišti v Tripoli. Byli tam mrtví a zranění (předpokládá se, že rebelové). Libyjský odpor pokračuje!

Neříkejte mu lídr, je "bývalý!"
(Úterý, 13.09.2011 - 02:39)

(Tohle je vlastně víc článek než detailní zpráva o aktivitě na zemi, jsou zde ale informace mezi články, kterou jsou důležité sdílet. Některé informace se objevily v dřívějších zprávách.)

Lidé z Bani Walid vyhráli u vchodu do města, zabili více jak tisíc žoldáků NATO. Žoldáci řekli, že ustoupí z Bani Walid, protože jsou "proti krveprolití".

Kaddáfiho oddaní pořád ovládají většinu libyjkých měst. Reorganizace Kaddáfiho jednotek proti NATO a žoldákům jde skvěle. Muž, který vyrostl pěti-násobně, Chámis al-Kaddáfi, ovládá spoustu území.

Aby získali ropná pole, pokusilo se NATO získat podporu Tuaregů. Teď je ale NATO jasné, že Tuaregové nejsou na jejich straně. Tuaregové osobně chrání Muammara Kaddáfiho.

Muammar Kaddáfi se pro NATO stal nejhorší noční můrou! Zdroje říkají, že je pravděpodobné, že tento týden Kaddáfi promluví.

Válka v Libyi je kompletní porážkou NATO na všech frontách. Kaddáfi a jeho složky ovládají 70-80% území.

Protože NATO ve své misi selhalo, rozhodlo se zasypat libyjce bombami, jako pomstu za oddanost jejich lídrovi. Jestli NATO odejde, krysy poběží rychleji.

Letáky NATO v Bani Walid. Příprava na další zločin.
(Tuesday, 13.09.2011 - 02:52
)

NATO na Bani Walid shodilo letáky. Letáky žádají každou rodinu, aby se vzdali. Píše se tam také, že když položí zbraně, bude odměnění obrovskou sumou 500 tisíc dinarů na rodinu. Na druhé straně letáku je psáno, že jestli se nevzdají, budou bombardování bilým fosforem.

Odpověď kmenů z Bani Walid byla: "Nevzdáme se a nezradíme náš národ a jsme připraveni sloužit Bohu a osudu." Tohle odpověď lidí, kteří se narodili stateční. Vítězství nebi mučednictví, neochvějnost nebo sláva.

http://mathaba.net/news/?x=628637

Žádné komentáře