9/11 a NWO

Novinky

Král Abdullah bin Abdul Aziz navrhoval na Guantanámu očipovat vězně


Zajímavé je, že média si od Wikileaks vždycky berou jen to, co se hodí. Tohle zůstalo bez povšimnutí.

15.března 2009, král Abdullah bin Abdul Aziz, jehož oficiální jméno je "Opatrovník dvou svatých mešit" v Mecce a Medině mluvil s protiteroristickým poradcem prezidenta Obamy Johnem Breannanem 90 minut,.

Mluvili o dvou hlavních problémech dne -- Irán, Irák a Střední východ, podle depeší z Americké ambasády v Rijádu, které byly klasifikovány jako "tajné" a byly datovány 22.března 2009. Mluvili také ale o kontroverzním problému na Americkém vězeňském táboře na Guantanámu, kde je držena spousta Arabů.

Abdullah byl také znepokojen tím, jak tito můžou být tito vězni lépe kontrolováni. Byl to důležitý problém, zvláště chyták, jestli nebezpeční vězni můžou být monitorováni, i když budou z vězení propuštěni. V době této schůze Obamova admnistrace chtěla do roka Guantanámo zavřít. Brennan během schůze zdůraznil Abdullahovi stanovisko.

Král Abdullah přišel na schůzku s jeho vlastním nápadem. "Něco mě právě napadlo". Depeše pokračuje tím, že král "navrhoval implantování elektronického čipů do zadržených osob, který by obsahoval informace o nich a vysledoval jejich pohyby přes Bluetooth. 'Tohle se dělalo s koni a jestřáby' řekl. Brennan odpověděl: 'Koně nemají dobré právníky'' a řekl, že takový návrh by v USA narazil na právní problémy. Souhlasil ale, že sledování zadržených je "extrémně důležitý problém" a že to přezkoumá s jistými úředníky, jak se vrátí do USA.

Dokument je součástí masivního úniku diplomatických depeší obdržených deníkem SPIEGEL v roce 2010 od Wikileaks.

http://www.blacklistednews.com/King_Suggested_Chips_Could_Be_Implanted_in_Gitmo_Inmates/13732/0/38/38/Y/M.html
Žádné komentáře