9/11 a NWO

Novinky

Kompletní manuál k poslednímu úniku Wikileaks


Politici se klepou, média poskakují...žádný velký skandál, jen Julian Assange ukazuje jedovaté dokumenty. Ti za oponou a CIA jsou v klidu, zatímco ostatní polykají jed.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/218138-wikileaks-poskodily-usa-kongresman-je-chce-zaradit-mezi-teroristy.html


http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/218128-merkelova-je-teflonova-zhodnotil-kanclerku-americky-diplomat.html

Wikileaks, následující velkým zájmem médií (důvod pro podezření) právě vydává spoustu uniklých dokumentů. Média to oznamují jako obrovskou hrozbu pro USA, zatímco američtí politici si spínají ruce a zajímají se o to, kdy budou osvobozeni od Prvního dodatku a všech těch problémových nesmyslů o svobodně projevu. Spousta pozorovatelů si myslí, že jde o propagandu zřízenou nikým jiným než Julianem Assangem. Po tom všem, Julian Assange pořád trvá na tom, že neexistuje žádná konspirační teorie o 11.září a Hnutí za pravdu je "odvrácení pozornosti." Očividně Julian Assange má patentovanou konspiraci a nikdo jiný než on ho nemůže odhalit.

Samozřejme, není toho tolik, jako při posledním úniku. Jako při předcházejících únicích, většina z nich jsou smíchané staré zprávy s pochybnými tvrzeními. V jeho posledním úniku, Julian Assange vyvodil tvrzení, že Usáma bin Ládin stále žije a ovládá Al-Kájdu. Jenže, je dobře zdokumentované, bohužel ale mimo USA, že Usáma Bin Ládin je mrtvý už léta a že samotná Al-Kájda je falešná skupina vyvtořená Američany k vedení nekončící války, stejně jako fiktivní Emanuel Goldstein v Georgi Orwellovi.

Jako předchozí dokumenty, opět jde o omílání stejný příběhů známých v blogosféře. Ani ti lidé, kteří neví, že američtí diplomaté špehují protějšky OSN tohle neshledají překvapujícím, natož novým nápadem.

Takže, jaký je opravdový důvod Assangovy malé šarády? Propaganda.

Propaganda je jako jed. 95% je chutné, zdravé jídlo. Ale účel je, abyste polkli jed. To stejné platí u Wikileaks.  Návnada jsou tyhle staré příběhy, které už dávno známe, využité k přesvědčení, že celá hromada je chutná a zdravá, až na to, že není.

95% současných úniků Wikileaks jsou staré zprávy, jako veřejná služba. Ukážu na kusy jedu, které doporučuje Jullian Assange sníst.

1. Irán je špatný tak moc, že by jste je měli všechny zabít.

2. Saudská Arábie je špatná, protože dotuje Al-Kájdu, takže byste měli všechny zabít.

3. Severní Korea je špatná, protože dává střely dlouhého doletu Íránu, aby použili místo toho jaderné hlavice, takže byste je měli všechny zabít.

4. Čína si hraje s vašimi počítači, takže byste je měli všechny zabít.

http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/comidwiki.php

Někteří byli přesvědčeni znásilněním, obviněním z terorismu a útokem hackerů. Pokaždé z úniků těžily USA. Moc možností nezbývá:

1. Assange je jen blbá ovečka, co se chce zviditelnit a chytá se každé stopy, včetně těch z Pentagonu nebo CIA, kteří mu předchazují papíry schválně a on o tom neví.
2. Assange pracuje pro Pentagon a CIA

Víc mně jich nenapadlo. Samozřejmě, pokud někdo obchází vládu, jako třeba Pentagon a CIA, tak může být zřejmé, že tato obvinění z terorismu nejsou záminkou. Ještě zajímavější je, že takovou pozornost médií si nevyžádaly ani dokumenty o tom, jak Bush plánoval Invazi do Íráku a Afghanistánu dlouho před 11.září, smrt Dr.Kellyho a další americko-britské ohavnosti. Otázkou ale je, jak dlouho jim bude Assange dobrý na to, aby šířil jejich propagandu.

Podvod jménem Wikileaks

Jsou dokumenty o válce v Afghanistánu schválně vypuštěná propaganda?

Hamid Gul považuje tvrzení, že stojí za obchody z drogami a za vytvářením falešných teroristických útoků za ďábělský nesmysl.

Adam Gadahn - falešná Al-Kájda odhalena

Poslední komentáře
29.11.2010 19:39:53: vystihol si to... aj ja beriem wikileaks uz len ako propagandu.