9/11 a NWO

Novinky

Kauza Kuřim aneb děje se to i u nás


Tu kauzu jsem nesledoval, ale zaujal mně jeden článek a začal hledat hlouběji. Tahle kauza nese velice známý vzorec.

Pohledal jsem si články z tisku, nikdy předtím mně to tak nezajímalo, protože jsem neviděl vzorec, až do teď.


- po prohlídce znalců se zjistilo, že Barbora Škrlová, která měla ty děti mučit trpí histrionskou poruchou osobnosti.

- Škrlová se vydávala za chlapce Adama a děvče Aničku

- většina těchto lidí má takovou minulost, tenhle hnus jde často z generace na generaci a sama Škrlová říkala, že v dětství byla týrána.


Pár úryvků z článků:

Chlapci byli podle obžaloby týráni od počátku letních prázdnin 2006 do 7. května 2007 na různých místech v Brně, Kuřimi a na chatě ve Veverské Bítýšce. Obžalovaní tam prý děti zavírali do klecí, bili, řezali, topili a pálili cigaretovými nedopalky. Státní zástupkyně Zuzana Zámoravcová se domnívá, že mučení mělo hochy psychicky zlomit a udělat z nich osoby připravené otrocky oddaně sloužit, třeba i k náboženským cílům.


.

.

.


Podle závěru žaloby je hlavním strůjcem útrap obou chlapců Barbora-Anna, která zmanipulovala jejich matku Kláru a za pomoci Kateřiny Mauerové ji přiměla chlapce mučit. Pod záminkou, že je z dětí nutné vyhnat zlo.


http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/kauza-kurim/soud-potrestal-tyrani-v-kurimi-rozdal-43-roku-zalare_86972.html

Co jsou tihle lidé zač....?


Na pokyny "pana doktora"...

Klára Mauerová dnes ve své závěrečné řeči uvedla, že nechápe, jak bití svých malých synů "mohla vůbec připustit". Plně prý věřila tomu, že jedná ve prospěch chlapců, a to na základě pokynů "pana doktora". 

"Nechápu, jak jsem to mohla dopustit. Nesnažím se na nikoho vinu svalit, ani hrát mučednici. Nevím, proč se to stalo," uvedla Mauerová. Zároveň požádala, aby byl rozsudek v kauze vynesen bez její přítomnosti. Soud se k tomu zatím nevyjádřil.

Mauerová pronesla svoji závěrečnou řeč se slzami v očích. Neustále opakovala, že nechápe, proč se týrání dopustila. Podle některých výpovědí byla zmanipulována svojí sestrou Kateřinou a Barborou Škrlovou. Dvojice údajně Kláru přesvědčila, že hoši mají velké výchovné problémy. Pak se objevil tajemný "pan doktor", který začal zasílat ženě pokyny, jak má hochy vychovávat. Jejich drsná výchova připomínala spíše mučení.

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/kauza-kurim/advokat-skrlova-je-obet-zadam-zprosteni-viny_86369.html

Škrlová byla potrestána za účast na týrání chlapců Ondřeje a Jakuba k pěti letům vězení. Tvrdí ale, že je nevinná. Spolu s ní se proti mnohaletým trestům odvolalo i zbylých pět odsouzených v kauze. Obsáhlý spis k případu bude do konce tohoto týdne odeslán vrchnímu soudu, který by měl o jejich námitkách rozhodnout.

Rozsudek brněnského krajského soudu je dosud nepravomocný. Novák podal již několik žádostí o propuštění Škrlové. Zatím s žádnou ale neuspěl. Vrchní soud by měl o odvolání rozhodnout do dubna 2009. Okamžikem, kdy obdrží spis, se na něj může Novák obrátit s novou žádostí o to, aby byla Škrlová do vyřešení kauzy propuštěna na svobodu. "Je to neobvyklý krok. Rozhodně o něm ale nyní s klientkou budeme uvažovat," uvedl advokát.

Novák je přesvědčen, že vrchní soud trest jeho klientky zruší nebo alespoň zmírní na podmínku. Škrlová byla potrestána za to, že ve vodě topila chlapce Ondřeje. Hájí se tím, že k tomu byla přinucena násilím tetou hocha a svojí přítelkyní Kateřinou Mauerovou. Mauerová to opakovaně potvrdila u brněnského procesu.

Psychický stav Škrlové, která je stále umístěna v brněnské vazební věznici, je podle Nováka špatný. "Rozsudek považuje za křivdu, nemůže se s ním smířit. Podle mého laického názoru by potřebovala každodenní kontakt s psychologem," dodal advokát.
Chlapci z kuřimské kauzy byli podle obžaloby týráni od léta 2006 do 7. května 2007 na různých místech v Brně, Kuřimi a na chatě ve Veverské Bítýšce. Obžalovaní tam prý děti zavírali do klecí, bili, řezali, topili a pálili cigaretovými nedopalky.

Cílem bylo vytvořit z dětí lidi ze zlomenou vůlí. Nejpřísněji byla potrestána teta chlapců Kateřina, kterou soud poslal na deset let do vězení. Jejich matka Klára dostala devět let vězení. Hana Bašová a Jan Škrla dostali sedm let vězení a Jan Turek se Šklovou po pěti letech vězení.

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/kauza-kurim/advokat-pozada-o-propusteni-skrlove_95282.html

Nesleduju to od začátku, tak jsem z toho trochu zmatený.....Někteří tvrdili, že možná Škrlová patřila k náboženské sektě, dokonce si i nechala prý udělat plastickou operaci aby vypadala mladší, vydávala se za kluka a holku, to už je docela velmi známý vzorec...Ty děti mučili na základě traumatu, chtěli z nich udělat otroky, fakt hrůza.....Navíc nikde nemůžu najít nic o "panu doktorovi"....Je v tom něco víc...? Je to celé jakési zmatené, nikdo tomu pořádně nerozumí, možná je právě tohle kus do daleko větší skládačky a také jen důkaz, že se to děje i u nás.Poslední komentáře
07.06.2016 22:41:33: jaké to příliš roztomilé... :-? rychle pujcky bez prijmu
16.06.2015 14:22:28: Je to vážné? :-D nebankovni pujcka online