9/11 a NWO

Novinky

Karzaiho vrah pracoval pro CIA a Americké zvláštní jednotky


Britské noviny dnes oznámily, že muž, který zavraždil Ahmeda Wali Karzaiho, bratra Afghánského prezidenta Hamida Karzaiho, pracoval pro CIA a Americké zvláštní jednotky.


V roce 2009 jsme oznámili, že Karzai byl podezřívaný král obchodu s opiem. V tu dobu byl na vyplatní pásce CIA 8 let, podle New York Times. “Zástupci tázaní The Times popsali Karzaiho jako člověka z mafie, který rozšířil svůj vliv skrz drogový obchod s pomocí snah Američanů zničit své konkurenty,” napsal 28.října 2009 Paul Joseph Watson.

Sardar Mohammad, bodyguard, který Karzaiho zastřelil, se setkával s Britskými zástupci a měl dva nevlastní bratry sloužící v poloarmádní jednotce CIA Kandahar Strike Force, napsal včera Washington Post.

12.července, krátce po vraždě, psala média, že Taliban dal zabít nevlastního bratra Američany dosazeného Aghánského prezidenta a také bývalého zaměstnance Unocalu. “Taliban příjmul zodpovědnost za vraždu Karzaiho a Američtí zástupci potvrdili, že povstalecká skupina mohla mít na Mohammada vliv, ten velil stanovištím v Karzaiho rodinné vile." napsal Washington Post.

Post přiznává, že Taliban možná Karzaiho nezabil. Jako šéf rady provincie byl Ahmed Wali Karzai symbolem zkaženosti nové Afghanské Amerikou dosazené elity. Bylo řečeno, že měl dlouhý seznam nepřátel z "jeho obchodů a politických dohod." Post jeho roli vládce obchodu s opiem zlehčuje.

Úplně předvídatelně Post následuje scénář Pentagonu a vraždu popisuje jako "zdůraznění pokračující zranitelnosti Afghánských úředníků, když se USA připravují na snížení vojenské přítomnosti a pravděpodobnou komplikaci Amerických snah zvýšit bezpečnost v jižním Afghanistánu."

Místo zabijáka CIA a Pentagonu je Mohammed pospán jako rekrut Talibanu. "Mají oddané výzvědné agenty. A to není jen o sbírání informací, ale také o infiltraci, využítí kombinace vydírání nebo ideologických záruk je opravdu vynikající náznak složitosti výzvědných sítí Talibanu. Je to něco, o čem moc nevíme - jak to zničit. řekl analytik deníku Independent.

CIA je známá pro zrady svých agentů v globálním obchodě s drogami. (Hned přichází myšlenka na Manuela Noriegu) Boje o moc končíčí vraždou jsou těžkou vyjímkou pravidel nelegálního obchodu s drogami. Je spíš pravděpodobné, že Karzai byl zabit, protože představoval hrozbu podnikání nebo že CIA chtěla prosadit dalšího člověka.

Zprávy korporátních médií jsou očividně špatným vtipem. Místo zmínění drogového obchodu a historie jeho násilí, jsme krmeni těmi stejnými válečnými pohádkami - Taliban je vychytralý, má velice rozšířenou výzvědnou síť a my opustíme zemi na vlastní riziko. Vražda se začíná stávat další výmluvou k pokračování okupace navěky.

A konečně, jestli Taliban rozrostl lstivou výzvědnou síť, bylo to pravděpodobně něco, co si vzali od CIA a Pákistánské ISI. "Vzbouřenecká” skupina, která v jeden čas letěla do Texasu a nakupovala v obchodech je výtvor CIA a její vytvořené války proti Sovětům v Afganistánu, jak poukázali kongresmani Jim McDermott a Dana Rohrabacher.

http://www.infowars.com/karzai-hitman-worked-for-cia-and-u-s-special-forces/

Žádné komentáře