9/11 a NWO

Novinky

Kanadský sériový vrah napojen na elitní satanisty?

V únoru překvapil Kanadu příběh plukovníka Russela Williamse,který byl zatčen za zavraždění dvou žen.

Podle článku z Globe and Mail ze 17.dubna, plukovník trénoval nové piloty, létal s ministrem v letadle a minulé léto byl vybrán, aby vedl největší leteckou základnu S-Wing Trenton se 2300 muži a ženami.

Williams je obviněn ze zavraždění podplukovnice Marie-France Comeauové minulý rok v říjnu a další ženy Jessicy Lloydové 28.ledna. Také je obviněn z vloupání do domů jiných žen, jejich vyslékání, bití a z fotografování jejich nahých těl.

Byl zatčen policií v Ontariu, když si strážník všiml, že jeho vzorky pneumatik se shodují s těmi u domu Lloydové.

12.února, Ottawa Sun zveřejnil zprávu, že Russell Williams byl vysokoškolský kamarád Paula Bernarda, který zavraždil a rozčtvrtil 3 mladé dívky a 19 dalších znásilnil v Torontu koncem roku 1980. Oba studovali ekonomiku na univerzitě v Torontu.

Policie spekuluje, že tito dva muži mohli proti sobě "soupeřit" v sexuálních zločinech.

Co proces s Bernardem ale zatajil a tisk ignoroval je to, že Bernardovy zločiny měly satanistickou povahu. Bernardo a jeho žena Karla Homolka natáčeli vraždy stejně jako nechutné filmy pro zábavu sítě elitních iluminátských satanistů. Proto byl soud před veřejností uzavřen.

Tyhle informace jsou v knize "New World Order - Corruption in Canada" z roku 1994. Editoři měli spoustu kontaktů uvnitř Iluminátů. Bylo jim řečeno, že tyto rituální vraždy jsou zdrojem spirituální síly satanistů.

"Sérioví vrazi rozpitvávájí těla vždy souběžně pokusem vypitvat duši. Ve spoustě případů, jsou končetiny schovávány v blízkosti po dlouhou dobu, i po té, co se rozloží. V USA se schovávají části těla v ledničce, dokud se nesní. Zprávy o těchto pitvách (a nechutných filmech) jdou přímo za Ilumináty nebo za jejich politickými agenty a dalším buňkám v kostele."


Zdroj:
http://www.henrymakow.com/elite_serial_killer_linked_to.html
Žádné komentáře