9/11 a NWO

Novinky

Kanaďané z psychickými nemocemi nemůžou vstoupit do USA

Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost sdílí zdravotní záznamy kanaďanů.

Víc jak tuctu kanaďanů bylo advokátní kanceláří pro psychiatrické pacienty v Torontu loňský rok řečeno, že nemůžou vstoupit so Spojených států poté, co jejich záznamy o psychických nemocích byly sdíleny s Americkým ministerstvem pro vnitřní bezpečnost.

Lois Kamenitzová (65) z Toronta kontaktovala loni na podzim kancelář poté, co ji Američtí pohraniční činitelé na mezinárodním letišti Pearson zabránili nastoupit na let do Los Angeles na základě jejího pokusu o sebevraždu.

Kamenitz říká, že byla zastavena poté, co ukázala svůj pas a byla požádána o druhé skenování. Tady ji činitel úřadu pro celnice a ochranu hranic řekl, že má informaci, že ji v roce 2006 navštívila doma policie.

“Byla jsem velmi znepokojená." řekla. “Nemohla jsme přijít na to, co tím myslel. Pak řekl, že odkazuje na hovor mého partnera na tísňovou linku, když jsem se pokoušela o sebevraždu."

Kamenitzová říká, že se činitele ptala na to, jak zdravotní záznamy získal.

Dokument získaný Americkým činitelem úřadu pro celnice a ochranu hranic říká, že na sekundární inspekci na letišti Pearson v Torontu bylo zjištěno, že se Louis Kamenitzová v roce 2006 pokoušela o sebevraždu a pro další pokus do Spojených států jsou vyžadovány zdravotní záznamy. Sarah Bridge/CBC

“To byla jediná věc, na kterou jsem myslela. Řekl ale, že ne, že mé zdravotní záznamy nemá, ale měl dokument od policie, která navštívila můj domov."

http://www.cbc.ca/news/canada/story/2011/09/08/f-border-mental-health-privacy.html
Žádné komentáře