9/11 a NWO

Novinky

Kaddáfiho řeč 25.8.

Kaddáfi vyzývá lidi, aby šli do boje o svůj národ.

Bojujeme, naše kmeny Worshfana a Alnwahi Alarbaa jdou k Tripoli, blíží se k Tripoli, když vaši dědečkové bojují v Alhani And Bo Meliana a Alshaat , je tu znovu bitva , stejná jako ta vašich otců, ženy muži, pojďte vyčistit Tripoli, v každé ulici a oblasti by se mělo bojovat a nevzdávat se, nepřítel bude poražen, NATO bude poraženo, Alláh se snaží a kmeny u Tripoli by se měly hemžit a ovládat tu oblast také, imamové řekli lidem Jehaadu , aby šli do boje, tohle je hodina pro buď mučedníky nebo vítězství, pokrok je všude.

NATO se stáhne, NATO nemůže pokračovat pořád, k čertu s NATO, znásilní, znásilní vaše dívky ve vašich domech, nenechte je kolonizovat, běžte do Tripoli k těm krysám, zabijte je, předtím jste se scházeli po milionech, teď se sejděte miliony zase, tentokrát ale na boj, nebojte se bombardování, tohle je omračující granát, nenechte je přebrat Tripoli.

Kmeny se hemží ze všech míst, zaberte mešity, střechy, instituce, obchody a bojujte odtud, pro krysy nikdy nebude bezpečné místo, lidé bojují všude, jsme hlavní většina, kmeny a lidé by měli jít do Tripoli bránit, ženy bojují v ulicích.

Nikdy nedovolíme, aby naše země byla pro Francii, pro Itálii, nikdy nebudeme znovu kolonie, bojujte proti nim, Libye je pro vás, Tripoli je pro vás, ne pro tyto agenty, kteří prosí NATO, tito agenti nejsou z Tripoli. Muži a ženy, běžte ven, bojujete, sledujte je, velké davy hned, ze všech míst do Tripoli.

Pojďte, pojďte.


Žádné komentáře