9/11 a NWO

Novinky

Justin Bieber v Kriminálce Las Vegas: pravicová politická strana, co chce odpálit vládu


..aneb jak Hollywood použil svou loutku Justina Biebera k likvidaci Tea Party jen 5 týdnů před volbami.

Justin Bieber hraje v první dílu 11.série domácího teroristu, který navštěvuje  pravicovou politickou stranu. Ta strana má podobné názory jako Tea Party a prý chce odpálit vládu. Problém je ale v tom, že Tea Party chce vládu změnit ne odpálit.

Zajímavé je, co říká šéf strany při proslovu:
Tato země byla napadena zbohatlíky! Velkými bankami, Wall Streetem, obrovskými korporacemi. Mají licenci na to krást na úkor našich výdajů. Díky jejich kreditním kartám jsme zadlužení. Jejich hypotéky využívají k ovlivnění budoucnosti našich rodin.

Jaká náhoda....
Řečník: Bratr Ralph uplatňoval své právo jet vlastním autem po veřejné cestě. Jeho zločinem byla jízda bez řidičského průkazu.
Bieber: Ralph není žádný zločinec. Je to slušný člověk. Vzal si mě i mého bratra, když jsme nikoho neměli. A teď nám ho vzala vláda.
Řečník: A proč? Ralph se totiž odvážil být novým Američanem. A tady vidíte, co se děje, když k moci mluvíte pravdu. Zbohatlíci posílají své žoldáky.

A další úryvek:

Bieber: Kde máte zbraň, vestu, odznak? Máte volno nebo tak něco?
Krminalista: Ne, vestu nosím jen v terénu a v téhle místnosti mít zbraň nemůžeš a já nejsem polda, takže odznak nemám. Mám jen průkaz.
Bieber: Pořád ale patříte k úřadům. Ke všemu, co nenávidím. Stejně jako asi vy nenávidíte mě
.


Elita posedlá okultismem říká, že Christine O'Donellová je čarodejnice
Justin Bieber není mrtvý ani u Iluminátů
RFID čip v Kriminálce Miami


Žádné komentáře