9/11 a NWO

Novinky

Julian Assange vyhrál cenu magazínu ovládaném Rotschildovou rodinou


Je falešný hon na banky rozhýbán médii bankéřů a uskutečněn Rotschildovým mužem, aby okradli miliony lidí a uskutečnili nouzové zákony?

Zakladatel Wikileaks Julian Assange vyhrá cenu magazínu Economist, tedy finanční publikace ovládané Rothschildovou bankovní rodinou a také v jednom v jejich videoklipu vystupoval. To opět zvedá podezření o střetu zájmů. Assange předpověděl, že hon na banky by mohl být spuštěn uniklými bankovními daty, ale nezmínil, že tohle vyústí v okrádání milionu lidí, protože způsobem, jakým bankovní rezervní systém funguje to bankám přinese profit.


http://www.infowars.com/rothschild-and-cia-publications-attack-constitution-worshipers/
Assange také vyhrál cenu Amnesty International, která úzce spolupracuje s OSN, pod kterou spadá MMF, Světová banka, která politicky a finančně profituje z gigantických národních dluhů z národních bank s pomocí podvolených politiků.

Profesor ekonomické univerzity ve Vídni Franz Hormann v nedávném rozhovoru pro Der Standart vysvětloval, jak banky vytváří peníze ze vzduchu a že současná ekonomická teorie je jen propaganda. Ale Economist Group a MMF propagandu šíří celou dobu k zisku bank.

http://birdflu666.wordpress.com/2010/12/01/wikileaks-founder-julian-assange-has-close-links-to-the-economist-controlled-by-the-rothschild-banking-family/

Assange je jen užitečný idiot, ale na jak dlouho ještě?Poslední komentáře
04.12.2010 17:01:37: Nesmysl... wikileaks je podezrelej projekt, ale tady píšete hovadiny