9/11 a NWO

Novinky

Jsou opravdu uniklé dokumenty o válce v Afghanistánu schválně vypuštěná propaganda?


Nedávno uniklé dokumenty o válce v Afghanístánu nesou znaky tajné akce CIA, protože některé údaje v dokumentech nesedí.

V dokumentech totiž stojí, že generál Hamid Gul, bývalý ředitel ISI, je muž, který během války v Afghanistánu v 80tých letech vedl financování mudžahedýnů. Podle dokumentů se také scházel s lidmi s Al-Kájdy a Talibánu a organizoval sebevražedné útoky na složky NATO v Afghanistánu.

Pozn.: Hamid Gul je ten, který tvrdí, že 11.září bylo zorchestrováno Mossadem. Gul byl také vyslýchán ohledně pašování heroinu USA z Kyrgystánu z letecké základny Manas.

Uniklé dokumenty také tvrdí, že Usáma bin Ládin, který byl podle prezidentské kadnidátky Benazir Bhuttové mrtvý, je pořád naživu, což udržuje mýt války proti teroru Obamovy vlády v době, kdy už většina američanů zapomněla na původní důvody vlády Bushe na invazi do Afghanistánu.

http://www.infowars.com/hidden-intelligence-operation-behind-the-wikileaks-release-of-secret-documents/

Tohle jsou přesně ty dezinformace, které vysílá CIA. Dokumenty údajne pustil chlápek který je zodpovědný za více úniků. Kdyby byl zodpovědný jen za 1 únik, tak to bude vzbuzovat podezření k tomu přidají nějaké ty informace o zabitých civilistech, o tom, co CIA věděla a kdy a falešná informace je venku...
Žádné komentáře