9/11 a NWO

Novinky

Jak snadné je pronést do letadla pistoli? Reportérky to dokázaly


Dvěma francouzským reportérkám se podařilo pronést přes kontrolu na pařížském letišti Charles de Gaulle a na letišti v Marseille v příručním zavazadle poloautomatickou pistoli. A nebylo to nijak těžké.Při dvou separátních
testech loni v listopadu se redaktorkám z francouzské veřejné televizní stanice France 2 podařilo projít přes bezpečnostní kontrolu na letištích Charles de Gaulle a Marseille s poloautomatickou pistolí ráže 9 mm.

První pokus proběhl v ranní špičce na letišti Charles de Gaulle, let z Paříže do Nice. Pistoli měly reportérky rozebranou do šesti částí, rozdělených ve dvou taškách. První taška prochází po pásu rentgenem bez problémů, druhou skenují dvakrát, ale nakonec také prochází.

Druhý pokus se odehrál na letišti v Marseille, večerní let Marseille-Paříž. Pistoli mají ženy opět rozebranou na šest částí ve dvou taškách. Tentokrát kontrolují druhou tašku několikrát a dokonce projde i ruční prohlídkou, pracovník ale nic neobjeví.

V letadle během letu potom vždy jedna z žen skládá pistoli dohromady, nikdo si přitom ničeho nevšimne. Celou akci redaktorky natočily na skrytou kameru.

http://cestovani.idnes.cz/video-jak-snadne-je-pronest-do-letadla-pistoli-reporterky-to-dokazaly-1kw-/igsvet.asp?c=A110107_165423_igsvet_tom


Tohle už se stalo v roce 2005 u nás, kdy reportéři NOVy dostali na palubu zbraň.

http://www.airways.cz/clanek/2005-09-29/reporteri-tv-nova-pronesli-zbran-na-palubu-letadla

Aspoň jde vidět, že nedostatky jsou pořád a všude.


Žádné komentáře