9/11 a NWO

Novinky

Implantáty RFID unesené lidi v Mexiku nezachrání


Jelikož se únosy v Mexiku za posledních 5 let zvedly o 371%, jsou zde firmy, které lidem nabízí se očipovat, aby je policie pak mohla najít.

Únosy v mexiku se za posledních pět let hodně zvýšily, o 371%. Takže je tu požadavek po implantátech RFID, které mají úřadům pomoct najít oběti. Až na jednu věc: nefungují. Hlavní problém této technologie je, že nemůžou vůbec fungovat. Implantáty jsou moc malé, aby je zachytil satelit. A to bez prolomení bariér signál implantátu nevyjde - to jsou kovy a voda v lidském těle. Dále, nemůžeme věřit, že impantáty vysílají signál bez ztráty svého malého náboje.

A dokonce, kdyby se policii povedlo chytit signál, nebude čas rychle zmobilizovat zásah k vaší zachráně. Jste alespoň o 1% méně v háji.

To ale nebrání výrobce v braní peněz za poslední dva roly. Xega ji pořád vyrábí, dokonce i po přiznání, že je technologie "špatná pro zemi"." UPI píše:

Xega chce po lidech za implantát 2 tisíce dolarů, s ročním poplatkem 2 tisíce dolarů. Z aty peníze dostane zákazník rádio frekvenční identifikační čip implantovaný do tučné tkáně v paži.

http://www.blacklistednews.com/RFID_Implants_Won%E2%80%99t_Rescue_the_People_Kidnapped_in_Mexico/15361/0/38/38/Y/M.html
Žádné komentáře