9/11 a NWO

Novinky

Helikoptéra NATO postřílela v Zawia lidi oslavující odchod rebelů

Lidé oslavovali odchod rebelů z města. Mezi mrtvými byl i bratr tiskového mluvčího vlády.

18.srpna 2011 byl mladší bratr šéfa kmenu Dr. Moussy Ibrahima (Kaddáfiho mluvčí) v Zawia zabit NATO. Vrtulník Apache střílel na nevinné civilisty na náměstí v Zaia City– zabili spoustu neozbrojených civilistů. Lidé ze Zawia oslavovali odstup rebelů NATO z jejich města, což je v rozporu se zprávami od mainstreamových médií, že město ovládá NATO.

Libyjci jsou naštvaní, že NATO bombarduje stanice s elektřinou. Dnes o tom mluvili. “Jak NATO chrání nevinné lidi bombradováním stanic s elektřinou? Tohle je poušť, spousta lidí v předměstských oblastech Tripoli trpěla od poledne do noci bez elektřiny. To znamená VELKÉ HORKO, žádná voda, žádné chlazení, žádné světla, nebo telefony pro stav nouze. NATO teď tady terorizuje nevinné lidi. NATO je teď Severo-atlantická teroristická organizace -“North Atlantic Terrorist Organization”- USA by měl NATO vyhlásit válku v rámci "válce proti teroru."V Zawia je pár gangů. Hned jak přijela Libyjská armáda, byli poraženi nebo utekli. Když armáda kompletně dokončila Zawia, zdroje říkají, že hned zamířili do Sorman, kam rebelští uprchlíci utekli.  Řekl, že se odhaduje, že je tam asi tisíc rebelů, ale jsou velmi mladí (15,16,17,18) a nemají armádní zkušenosti, žádnou organizaci a bojují mezi sebou. Řekl, že tam nebude žádná dlouhá bitva, že to bude rychlovka. Bez teroru NATO by tohle krveprolití skončilo před pár měsíci.

Rebelové jsou zoufalí, NATO ještě víc, není tu žádná lidskost, jen nehorázné, svévolné zabíjení. Pro tohle není žádný výmluva, ani důvod. Není to o demokracii, kmenový systém v Libyi je čistá demokracie. A úplně navrchu je Rebelská přechodná rada, která nemá žádnou schopnost sjednotiit Libyjský lid a schopnost vést vládu. Byla by tu anarchie, žádné smlouvy pro zahraniční ropné společnosti, žádné smlouvy pro stavební společnosti. TNC má tady méně než 10% podporu, NATO asi bude muset vytvořit policejní stát, aby udrželo své loutky u moci.

Velké ropné společnosti by se měly radši probudit a lobovat své respektivní vlády, jestli se ještě chtějí vráti do Libye.

Když lidé povstanou proti této nelidskosti?

http://www.federaljack.com/?p=97668


Žádné komentáře