9/11 a NWO

Novinky

Hádka mezi brigádou z Misraty a NTC

Odposlouchávaná hádka mezi Benghazi a brigádou z Misraty.


Zachycený hovor je hádou mezi lídrem rebelů v Misratě a vojenským mluvčím NTC, plukovníkem Ahmedem Banim, ukazuje několik rebelských lží a pokrytectví. Potvrzuje několik faktů:

- Mluví o přítomnosti Amerických a Francouzských vojáků mezi Misratou a Tripoli a jasně přiznávají, že zahraniční vojáci jsou zapojeni v útoku a okupaci Tripoli a pořád tam jsou.

- Velký konflikt mezi Brigádou z Misraty a NTC v Benghazi o tom, jak Benghazi brigádu vnímá, snižuje na minimum jejich roli v bojích. Misratský velitel je unaven z toho, jak slyší vojenského mluvčího v televizi a ve zprávách mluvit o tzv.Národní armádě, když jsou ničeni Kaddáfiho vojáky bez pomoci Benghazi.  Říká: “Vaše tzv. Národní armáda je totálně ničena v Dafniya Kaddáfiho vojáky a sebrali všechny zbraně a obrněná vozidla. Už není žádná národní armáda. Kde je vaše národní armáda v Sirtě? Mluvíte o těch, co čekají venku, pózují tam pro televizi a fotografy? Velitel jako vy by měl jít na bojiště a ne se producírovat před televizí! Přestaňte se choval jako Američané a Francouzi, jako Sarkozy, když se tam producíroval, když v  zemi pořád probíhá válka. Pojďte na bojiště!"

- Ahmed Bani, mluvčí NTC mu řekl o psychologických operacích a  snaze využít slovo "nová národní armda", říká, že celý svět se obává  partyzánské situace v Libyi, bojí se AL-Kájdy a bratrovražd mezi různými frakcemi.  Mezinárodní komunita nesmí vidět rebely jako skupinu různých frakcí, milicí a brigád, takže použil slovo "Libyjská armáda", aby předstíral, že je Libye v pořádku, že je situace pod kontrolou a že je malý počet Kaddáfiho bojovníků k poražení. Takže se snaží přesvědčit USA, Británii a Francii, že se Libyjská armáda staví...

- Misratský velitel ho zastavil a řekl mu, že Američané a Francouzi jsou si vědomi situace na zemi od doby, co jsou tam s nimi. Byli v Tripoli během útoku a pořád tam jsou. Řekl, že jen v jeho brigádě je jedna zahraniční skupina 12 Amerických  lidí ze zvláštních jednotek a 6 francouzů (špioni?), dávají všem informace přes internet a přes tisk (?). Takže situace je pro ně docela jasná, není potřeba předstírat novou libyjskou armádu.

- Hádka kvůli zbraním a "vojákům" nebo "žoldákům" z Kataru. "Kde jsou zbraně z Kataru, když je my vojáci potřebujeme?" řekl Mistratský rebel.  Nedostatek záložních vojáků a zbraní z Benghazi, když jim na to dali 150 milionů - Misratský rebel říká, že zbraně nedostali, byli jim prý slíbeny, když byli v Benghazi. Přísahá, že každý z Benghazi, který zradil Misratskou brigádu zaplatí těžkou cenu a že revoluce uspěje s nimi nebo bez nich. Říká, že i když plukovník Bani předstíral, že nezradil, musí situaci napravit a dát to, co jim slíbili, když je u moci.

- Misratský velitel říká, že jim Benghazi dluží peníze a respekt za Misratské mučedníky, zraněné a amputované, za všechno, co udělali, včetně zničení Kaddáfiho armády v Misratě a dalších oblastech. "Přemýšlejte, kolik armády jsme zničili, zničili jsme 16 batalionů v Misratě, jsou tam masové hroby Kaddáfiho vojáků, ale nesmíme o tom mluvit. Kdo je zničil? A vy mluvíte o Národní armádě?! Kde je vaše Národní armáda z Banghazi? Muvíme teď o velkých ztrátách na životech. Sanitky a letadla jsou plné našich ztrát; nemocnice jsou plné Misratských rebelů! Kde je ta pomoc z Kataru? Kde jsou ty zbraně z Kataru? Vy nás straníte od Libye jako kdyby jsme byli z Bangladéše. Děláte horší věci než kAddáfi, zapomínáte na nás a rozdělujete nás."

http://justpaste.it/luzbek
Poslední komentáře
07.06.2016 22:31:13: Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... mám podobný situace. Pište zde nebo do PM. ??? jednoducha pujcka...