9/11 a NWO

Novinky

Globalisté plánují zůstat v Afghanistánu navždy

Ben Farmer, napsal v pátek pro Telegraph, že USA a Aghanistán dosahují dohody, která ponechá v zemi americké zvláštní jednotky a letectvo do roku 2024. Dohoda přichází v době, kdy Spojené státy tvrdí, že odejdou koncem roku 2014.

V prosinci 2009 během proslovu na West Point řekl Obama, že vojáci začnou Afghanistán opouštět. Před řečí Pentagon řekl, že pošle dalších 30 tisíc vojáků jako součást "mini-operace." NATO bylo žádáno, aby poslalo 5-10 tisíc vojáků jako součást mezinárodní síly. Začátkem roku 2010 zvýšil Pentagon své "nové civilní složky" mimo Kábul, podle ABC News.

Afghanistánem ručně vybraný prezident Hamid Karzai potvrdil začátkem roku, že Spojené státy plánují postavit v zemi pernamentní základny. “Ano, chtějí to (permanentní základny) a jednáme s nimi. ” řekl Karzai na tiskové konferenci v prezidentském paláci v únoru. "Věříme, že dlouhodobý vztah se Spojenými státy je v zájmu Afghanistánu."

Dohoda byla vyjednávána bez účasti nebo schválení Afghánského parlamentu nebo hlavní kmenové rady, známé jako Loya Jirga.

Plán oznámený minulý týden byl vnucován jako součást snahy cvičit Afghánskou armádu a policii. “Jestli nám [Američané] poskytnou zbraně a vybavení, budou potřebovat zařízení na to vybavení." řekl Rangin Dadfar Spanta, nejvyšší poradce Karzaiho. “Jestli cvičí naši policii a vojáky, tak těch trenérů nebude 10 nebo 20, ale tisíce."

Pokračující Americká přítomnost na několika základnách v Afghanistánu je středem generační války plánované k boji proti tzv. mezinárodnímu teroru, výtvoru Americké a Britské rozvědky. “Víme, že se střetneme s mezinárodními teroristy, 2014 není konec mezinárodních teroristických sítí  a máme společný zájem proti nim bojovat. Pro tyto účely také USA potřebují zařízení." řekl Spanta.

Andrey Avetisyan, Ruský ambasador v Kábulu řekl The Telegraph, že by pernamentní Americké základny neměly být vyžadovány. “Nechápu, proč by byla potřeba takovým základnám. Jestli je práce hotova, jestli je teror poražen a mír a stabilita jsou zpět, na co byste potřebovali základny? zeptal se “Jestli je práce hotova, tak několik tisíc vojáků, dokonce i zvláštní jednotky by nebyli schopni udělat práci, kterou nemůže udělat 150 tisíc vojáků. Je to nemožné."

Dohoda je vytvořena pro pokračování vytvořeného konfliktu v Afghanistánu. Taliban řekl, že nebudou s vládou v Kábulu vyjednávat mír, pokud Američtí vojáci neodejdou ze země. Podle Abdula Hakima Mujahida, zástupce lídra “mírové” rady vytvořené Karzaim, aby dosáhla s Talibanem mír, dohoda udržet značný počet Amerických vojáků v zemi zintenzivní vzpouru.

V roce 2010 řekl Pákistánský prezident Asif Ali Zardari, že byl Taliban vytvořen CIA a ISI, pákistánskou tajnou službou. Řekl také, že Pentagon zorganizovává útoky Talibanu.

Většina Afghánců věří, že USA dotují a podporují Taliban, aby pokračovali ve válce a okupaci zemi. “USA využívají Izrael k vyhrožování Arabským státům a stejnou věc chtějí udělat Afghanistánu." řekl velmi vzdělaný Afghánský profesionál Guardianu v květnu 2010. "Kdo bude v budoucnu ovládat Asii, bude ovládat svět."

Poradce pro národní bezpečnost Jimmyho Cartera a Rockefellerův globalista Zbigniew Brzezinski ve své knize The Grand Chessboard: American Primacy and Its Geostrategic Imperatives napsal, že je ovládání Euroasie nezbytné pro globální čelní postavení elity. “Je nezbytné, aby žádný Eurasijský konkurent schopný ovládnout Euroasii konkuroval Americe. " napsal (“Amerikou” Brzezinski myslí globální elitu zastoupenou CFR a Trilaterální komisí). 

Taliban pochází z náboženských škol provozovaných Jamiat Ulema-e-Islam pro Afghánské uprchlíky v Pákistánu ve válce CIA proti Sovětskému svazu. Selig Harrison z mezinárodního centra Woodrowa Wilsona přiznal, že CIA vytvořila Taliban. Harrison je expertem na Asijské záležitosti a byl v kontaktu se CIA a politickými lídry v Jížní Asii. Je úzce spojen s globalisty přes Carnegie Endowment for International Peace.

Prot-sovětským mudžahedýnům, kteří poskytli rekruty pro Taliban, bylo pomáháno CIA, to je přiznaný fakt bývalým ředitelem Robertem Gatesem. Tajný plán vytvořit mudžahedýny před invazí do země "byl vynikající nápad", podle Brzezinskiho. “Co je důležitější pro historii světa? Taliban nebo kolaps sovětského impéria? Nějací podnícení muslimové nebo osvobození střední Evropy a konec studené války? řekl Le Nouvel Observateur v roce 1998.

Pentagon neodejde z Afghanistánu do roku 2024. Má v plánu tady zůstat navždy jako "korba pro velký obchod, pro Wall Street a pro bankéře." řekl bývalý námořní generál Smedley Butler  v roce 1933, odkazoval na svou práci na Filipínách, v Číně a Latinské Americe.

http://www.prisonplanet.com/globalists-plan-to-stay-in-afghanistan-forever.html

Žádné komentáře