9/11 a NWO

Novinky

Glastonbury festival

Glastonbury je jeden z největších hudebních festivalů na světě. A kde je hudba, tam nesmí chybět symboly.


V roce 1982 na samém začátku celosvětově uznávaného festivalu byl na vrcholu pyramidového pódia znak míru, ten stejný co má vytetotavaný Lady Gaga na levém zápěstí.

Jde o symbol míru nebo také o rozbitý převrácený kříž (Nerův kříž), tento znak byl také na některých hrobech Hitlerových vojáků.

Ta pyramida v každém oficiálním logu festivalu odkazuje asi na to hlavní pódium, ale tento plakát z roku 2008 ukazuje normální zařící pyramidu. Ale napřed si ukážeme plakát z 80tých let...

Zajímal by mně skrytý význam tohohle plakátu. Přibitý Ježíš a za ním pyramida, kousek dál od Ježíše 2 pentagramy, 2 zařící pyramidy a 2 pávi...Páv je v křesťanství symbolem Kristova vzkříšení, což s Ježíšem nahoře sedělo.
 
Zařící pyramidu vidíme i na plakátu z roku 2008.


U tohoto znaku si nejsem jistý. Vypadá to jako kdyby byli slepí a drželi se za ruce, červeného ozařuje Slunce, modrého oheň...? Tohle fakt nevim...Pyramidu můžeme vidět i v logu z roku 2008.


A na samotný konec jednu povědomou pyramidu...
Poslední komentáře
02.07.2010 16:26:25: ja som si to vsimol len nedavno, aj tento rok hlavne podium v tvare pyramidy. v prvom videu hned na ...