9/11 a NWO

Novinky

Gabrielle Giffordsová: Zatraceně dobrá operace hlavy


Osobně jsem mluvil s autorem následujícího videa, i když se spoustu věcmi, o kterých mluví nesouhlasím, tohle stojí za zamyšlení.

Samozřejmě, že zdravotnictví jde kuřpedu, jsou nové technologie a nové metody, které operace vylepšují, tohle je ale tak trochu zvláštní. Na internetu jsem našel spoustu obrázků operací hlavy, jizvy byly různé, ale velké a viditelné.

Tak jsem si došel pro radu.

Vzal jsem Obamovy fotky a ukázal je jedné známé, která je zdravotní sestra. Jakmile viděla ty jizvy na jeho hlavě, okamžitě řekla: "Tohle jsou jizvy po operaci."


Ale když se podíváte na jizvy po operacích hlavy, na Giffordsové nenajdete ani jednu viditelnou.

Předtím jsme měli jedinou fotku zepředu, která ukazovala poškození nad levým okem. To byla jediná její fotka po té střelbě.
Jde vidět, že ji chybí kus lebky a zároveň, že jí kulka zasáhla levou stranou. Teď po celém světě probíhá video, jak kongresmanka přišla hlasovat o dluhovém stropu. Nejde vidět, zda kulka vyletěla zadem, jak tvrdili. Problém ale pořád je v tom, že ji ukazují zprava a ne zleva, kde by ta jizva šla vidět. Můj zdroj řekl, že to z dálky nejde vidět.

Ale i tak, je to zatraceně dobrá operace hlavy.
Tady se můžete podívat na jizvy po takových operacích.


Jelikož jsem si nebyl jistý, kontaktoval jsem autora videa, který na toho upozornil. Ten tvrdí, že se snažili změnit dráhu střely zleva doprava....Určitě byla zase na nějaké operaci, protože v kongresu měla kratší vlasy, než na té fotce.

Ona sama vypadá hodně zničeně, hodně postihnutá, ale ta operace vypadá zatraceně dobře.


V celé věci bylo tolik lží, že už se v tom nedá vyznat, i to, že někdo zatajil, že Lougher byl kongresmankou nejspíš posedlý
, že měnili neustále dráhu té kulky a spousta dalších věcí.

Akorát mi připadne, že ji do toho kongresu někdo přitáhl, aby získali podporu.Poslední komentáře
03.08.2011 16:57:00: a to se to neda schovat makeupem?