9/11 a NWO

Novinky

Fusion centra opět sledovala protestanty


...a zařadili pobočku Americké ligy pro lidská práva na seznam potencionálních hrozeb.

Pro ty, co ještě neví, co jsou fusion centra zač, tak jsou to instituce ve všech velkých městech USA, které shromažďují informace od všech policejních složek, aby vláda zabránila terorismu.

 

 

 


ACLU z Tennesse (Liga pro lidská práva) říká, že skončila na mapě potencionálních teroristických hrozeb poté, co poslali dopis ředitelům škol žádost, aby bylu o vánočních svátcích "kompletní".

"Je velmi znepokojující, že fusion centrum v Tennesse sleduje aktivitu prvního dodatku." řekl ředitel ACLU v Tennesse. "Zaměňování pokusů o ochranu náboženské svobody v Tennessee s podezřelou aktivitou spojenou s terorismem je odporné. Náboženská sovoboda je zakládající pravidlo naší Ústavy - ne žrádlo pro fanatické policejní složky".

http://www.rawstory.com/rs/2010/12/aclu-terror-map-letter-schools/


Už ve čtvrtek, Public Intelligence, mezinárodní společenství nezávisých badatelů oznámilo, že fusion centrum na Floridě špehovalo podporovatele Rona Paula a další politické skupiny.

“Několik důvěrných dokumentů napsaných Central Florida Intelligence Exchange (CFIX) a obdržených Public Intelligence naznačují, že spousta protestů a politických událostí jsou monitorovány regionálními fusion centry za potencionální hrozbu a násilnou aktivitu".

“Tyto události od sumitu pořádaném od Kampaně Rona Paula za svobodu po protiválečné aktivisty z Code Pink a Veterans for Peace. Dokumenty nezmiňují specifické hrozby z těchto událostí, naznačují ale, že fusion centrum monitoruje politické akce v různých formách a někdy požádá policejní složky, aby oznámili ústavou chráněné aktivity".


http://www.infowars.com/florida-fusion-center-surveilled-ron-pauls-campaign-for-liberty/
Žádné komentáře