9/11 a NWO

Novinky

Fraška letištních skenerů pokračuje poté, co alarm spustilo potící se podpaží


Radiaci vypouštějící tělní skenery se zatím ukázaly být neefektivní a nepraktické poté, co se na Australském letišti spustil alarm zpoceným podpažím.

Australský ministr dopravy Anthony Albanese popsal skenery jako "nejrozšířenější snímací technologii pasažérů na světě", jeden z přístrojů spustil zbytečně během 6ti milionové zkoušky třikrát alarm na druhou procházející osobu.

“Bezpečnostní personál dává za vinu spuštění přístroje zpocené podpaží ." uvedl Australský Daily Telegraph.

Ačkoliv zpráva dělá vědu z faktu, že nahé obrázky nejsou přístrojem vytvářeny, bylo odhaleno, že přístroje pořád produkují takové obrázky, které jsou maskovány před veřejným názorem softwarem “stojící postavy”.

Jako odpověď na soukromí a potencionální bezpečnostní problémy ministr uvedl : “..bohužel žijeme v nebezpečném světě a za těchto okolností se tato vláda postará, že se na bezpečnost lidí hledí až pak."

Albanese dále poznamenal: “jestli to přejde k plné tělní prohlídce, bude prováděna se soukromím."

Konečné rozhodnutí o povinném používání na Australských letištích bude učiněno po dalších pokusech v Melbourne příští měsíc.

Minulý týden jsme oznámili, že Austrálie také zkouší neozařující skenery, které nevysílají žádnou formu energie.

Nicméně je nejasné, proč zkoušky těchto skenerů narozdíl od těch rozptylujících zařízení nepřilákaly titulní články médií.

Jak jsme uvedli začátkem tohoto týdne, Německá policie popsala během 10ti měsíční zkoušky radiaci šířící tělní skenery “zbytečnými”, protože se alarm spouštěl až moc často.

Podle zprávy Německé federální policie 35% ze 730 000 kontrolovaných pasažérů spustilo alarm více jak jednou i přes to, že byli nevinní.

Zpráva poznamenala, že se alarm spustil bezdůvodně 7krát z každých 10ti případů, dodala, že skenery bojovaly s vrstvami oblečení, botami, se zapínaním přes zip a dokonce i s pozicí procházejícího pasažéra.

Zpráva vyvodila, že aby byly přístroje prakticky použitelné, operují strašně pomalu a jsou citlivé na pohyb.

Další bezpečnostní experti také označili přístroje za "zbytečné" bezpečnostní divadlo.

I přes tato zjištění, Americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost plánuje spustit další stovky přístojů na letiště po celé zemi, tvrdí, že přístroje prošly bezpečnostními a účinnostními testy, tato tvrzení jsme opakovaně vysoce zpochybňovaly. 

http://www.prisonplanet.com/airport-body-scanner-farce-continues-as-perspirating-passengers-set-off-alarms.html

Poslední komentáře
07.06.2016 22:32:13: Budu oddávat mě nebude souhlasit :-) půjčka bez registru a solusu
07.06.2016 21:39:41: Mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. [:tired:] odstoupení od smlouvy půjčka
07.06.2016 20:52:30: Ano, kvalita je výborná 8-) zcela nová půjčka
18.03.2016 23:05:57: Ууу... pod židlí валяюсь!!!! :-? Skype forum