9/11 a NWO

Novinky

FBI se tiše snaží zjistit jméno muže,který ovládal Mutallaba

Na konci článku publikovaného ABC News 22.ledna 2010 se objevil odstavec:

Federální agenti také řekli ABC News,že se snaží identifikovat muže,který podle pasažérů pomáhal Abdulmutallabovi změnit plány a který přistál v Amsterdamu a přiletěl z Lagos v Nigérii.

Úřady prověřují svědectví pasažérů,ale agenti říkají,že si začínají myslet,že mužova role byla ujistit se,že si to Abdulmutallab "nerozmyslí".

Kurt Haskell poté do diskuze v článku napsal,že je zajímavé jak týdny jeho svědectví média ignorovala...Příspěvek zakončil slovy "Co takhle omluva od ABC?"

Jeho žena,Lori,napsala na svůj blog článek:

Proč tohle není jako hlavní zpráva?????… Myslím,že víme PROČ video nebylo uvolněno.Protože UKAZUJE TO,CO KURT ŘÍKAL!!!!! Kde je omluva? Kde?Média nazvala Kurta lhářem,pak to vzali zpátky.A stále,žádné úřady nekontaktovaly KURTA,aby se podíval na video a pomohl identifikovat toho muže.příjde mi to k smíchu. Byli jsme tomu svědkem a jim je to jedno.


Zdroj:
http://www.prisonplanet.com/abc-news-feds-quietly-attempting-to-id-mutallab%E2%80%99s-handler-whose-existence-they%E2%80%99ve-refused-to-acknowledge-for-past-month.html

http://abcnews.go.com/Blotter/female-suicide-bombers-heading-yemen/story?id=9636341&page=2   (druhá strána článku uplně dole)
Žádné komentáře