9/11 a NWO

Novinky

FBI opět chytila "teroristu" skrz informátora


Minulou neděli byl muž s libanonským přízvukem, 22 letý Sami Samir Hassoun, zatčen za pokus o odpálení výbušniny v rušné části Chicaga. Jenže výbušniny nebyly vlastně výbušniny. Byly falešné, poskytl mu je jeho bratr, informátor FBI.

“Zatčení pramenilo z vyšetřování vedeného Teroristickou bojovou jednotkou FBI (FBI’s Joint Terrorism Task Force). Hassoun byl obviněn z pokusu o použití zrbaně hromadného ničení a pokusu použití výbušných zařízení."

“Hassoun se rozhodl (bez navádění  "spolupracujícího svědka) odpálit výbušninu ve Wrigleyville v Chicagu. Výbuch plánoval na víkendovou noc, aby způsobil maximální škodu. Poté, mu byl představen agent v utajení jeho společníkem."

Když si přečtete stížnost, uvidíte že atentátník by nic nevymyslel bez pomoci a podpory informátorů FBI. FBI mu vlastně poskytla falešné výbušniny.

“V sobotu večer se setkal Hassoun s agentem, který mu poskytl batoh, myslel si, že je v něm velice účinné výbušné zařízení. Agentu mu ukázal jak se zařízením zacházet. Zařízení bylo vyrobeno z netečného materiálu a bylo neschopné k výbuchu, i když bylo vytvořeno FBI, aby vypadalo autenticky."

“Oba muži si půjčili auto a mířiili k Wrigleyville. Hassoun byl pod neustálým sledováním a agenti sledovali také jako dává výbušninu do popelnice, po té byl zatčen a zařízení sebráno. Jeho čdůvodem údajně byla kombinace osobních problémů a politcké motivace."

Podle stížnosti:

“11. Když CS předpokládala, že útok je naplánován tak, aby nikoho nezranil, ale přitáhl pohled veřejnosti, řekl Hassoun, že mohli vytvořit bombu, která neexploduje, ale by to způsobem, že byla umístěna tak,aby  byla odhalena před plánovanou detonací."


http://www.infowars.com/another-entrapment-fbi-informant-case-sami-samir-hassoun/

FBI si zaplatila informátora, který prý navedl podezřelé k útoku a pak jim poskytl falešné výbušniny
Žádné komentáře