9/11 a NWO

Novinky

FBI: Nenalezena žádná videa bombového útoku v Oklahomě


FBI nenašla videozáznamy z bombového útoku v Oklahomě v roce 1995, které si žádal právník z Utahu a nevěří v další nalezení záznámů nebo že neodhalí informace, řekla agentura federálnímu soudci.

Úředníci FBI si "nejsou vědomi existence nebo umístění těchto nahrávek", které by splnily žádost ze Zákona pro svobodný přístup k informacím právníka jesseho Trendadueho, právníci agentury řekli, že papíry byly napsány minulý týden.

Trentadue žaloval FBI a CIA v roce 2008, aby získal videa a bojoval se snahami FBI o nalezení neadekvátních informací. Hledal záznamy bepečnostních kamer z toho rána, konkrétně z vnější kamer budovy Murrah a video ze zatčení Timothy McVeigha Dálniční policií. McVeigh byl uznán vinným a popraven.

Trentadue naléhal, že videa existují a že odhalí další zapojené v domácím teroristickém útoku, který zabil 168 lidí.

Právnici agenty ale řekli, že elektronické databáze záznamy nenašly, ani ruční hledání kriminální laboratoře, centra důkazů nebo sladiště v Oklahomě. V další hledání záznámů je vypočítáno asi 140 tisíc dokumentů - a to jen ze prvních 14 dnů vyštřování - ve skladišti, to bylo "nevysvětlitelně těžké" a jeden člověk to prováděl 18 měsíců, tvrdí soudní záznam.

Vysvětlení bylo nařízeno soudem. Soudce Clark Waddoups nařídil agentuře, aby poskytla detailní vysvětlení svého hledání záznamů.

Soudce zváží odpověd a rozhodne, zda FBI spolupracovala se zákonem o informacích. Není jasné, kdy soudce rozhodne.

Trentadue řekl v emailu pro Associated Press, že vládní vysvětlení neposkytuje nové informace.

"Abych to zkrátil, nic, jen víc stejné neústy, podvodu a nerespektování Ústavy." napsal Trenadue.

http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5hxEyPS2_YRLJLlvu-41vYE3ap-GA?docId=b3e1fa4081734266a54aa3d97880a3cb
Žádné komentáře