9/11 a NWO

Novinky

Fakta o vraždě JFK na Fox News
Suzanne Stratford Fox 8 News Reporter

9:44 PM EDT, August 22, 2010
AKRON, Ohio - FBI Agent v důchodu ze Summit County tvrdí, že zavraždění prezidenta Kenendyho je víc než konspirační teorie.

Don Adams mluví jasně a přesvědčivě, když popisuje události z 22.listopadu 1963, kdy byl Kennedy zabit a neustupuje od tvrzení, že Lee Harvey Osvald nezabil prezidenta Kennedyho.

"Tohle je fakt," říká Adams, a zároveň dodává, že má dokumenty FBI, které to dokazují.

V jeho domě v Akronu v Ohiu, je obklopen stovkami dokumentů a nahrávek z národních archivů. Jeho jméno je na spoustě dokumentů, ale říká, že spousta zpráv byla změněna nebo chybí,"Všechno, co jsem udělal je pryč, všechno."

Veterán se připojil k FBI po službách v Korejské válce. Trénoval ve Washingtonu a Quanticu a byl přiřazen do kanceláře FBI v Thomasville v Georgii.

Jedním z prvních Adamsových případů bylo vyšetřování extrémistického radikála se spojeními na "States Rights Party" a Ku Klux Klan jménem Joseph Adams Milteer. "Údajně byl jeden z nejnebezpečnějších mužů v zemi." říká Adams.

Týden po dokončení vyšetřování byl prezident Kenendy zavražděn.

Agent Adams vystopoval Milteera v Quintanu v Georgii 27.listopadu 1963, ale podle něj, vyšší agent nedovolil řádný výslech.

"Řekl jsem, 'Šéfe, počkejte, máme příležitost od něho zjistit informace' a odpověděl 5ti dalšími otázkami a ničím jiným."

O pár let později, když hledal v archivech zjistil, že Milteer prezidentovi vyhrožoval zabitím 9.listopadu 1963, jen pár týdnů před zavražděním a agenti FBI údajně lhali, že výhružku následovali.

V nahrávce, kterou Adams FOX 8 News pustil, řekl Milteer informátorovi, že nejlepší způsob jak dostat prezidenta je "z kancelářské budovy" se silovou puškou(high powered rifle)."

Informátor se zeptal, jestli doopravdy chtějí zabít prezidenta Kennedyho a Milteer odpověděl "Ano, dělá se na tom."

Adamse by zajímalo, proč FBI a Secret Service dovolila cestovat prezidentovi do Dallasu s tím, co věděli.

"Měli okamžitě zastavit prezidenta v cestě." řekl Adams.

A nahrávka FBI zaznamenala po zavraždění "šťastného" Milteera, jak se chlubí informátorovi, "Myslel sis, že si dělám srandu, když jsem říkal, že bude zabit z okna silovou puškou."

Adams se také ptá, proč je Milteer na fotografii blízko prezidentovy limuzíny krátce před střelbou a proč o tomhle není zmínka ve zprávě Warrenovy komise.

Adams podezřívá Milteera ze smrti prezidenta Kennedyho "Určitě byl zapojen ve smrti prezidenta Kenendyho", říká, že Osvald ne.

V roce 1964 byl Adams přeložen do Dallasu. Viděl slavný Zapruderův film a sledoval vodítka spojená se smrtí Kenendyho.

Zpráva Werrenovy komise říká, že za prezidentem byly vystřeleny 3 kulky, ale Adams tvrdí, že jich bylo 11, včetně střely zepředu, která trefila prezidenta Kenendyho do krku.

Svá zjištění řekl vyšším agentům FBI a že mu bylo řečeno nejmenovaným agentem "Dávej pozor, co a jak říkáš."

Adams říká, že svědci v knize "Book Depository" viděli v čas střelby Osvadla v odpočívárně pít kolu.

Adams informoval vyšší agenty, že Osvald nemohl vystřelit 3 střely za 7 a půl sekund z poloautomatické pušky (bolt action rifle) tak přesně, když se díval přes zaměřovač, ale opět byl varován, ať mlčí.

"Řekl jsem, 'Řeknu vám hned teď, že v ždáném případě nemohl vystřelit třikrát" a pak jsem byl zase napomenut."

Adams má stovky další faktů a dokumentů, které podle něj dokazují, že zpráva Werrenovy komise byla chybná.

80ti letý Adams právě píše knihu a produkuje DVD, které bude ke koupi na jeho webových stránkách.

Říká, že nevidí slávu a bohatství, ale pravdu a spravedlnost. Chce další komisi, která přešetří, co se doopravdy v Dallasu stalo, než všichni agenti a svědci umřou.

"Když zemřeme, nikdo o těchto věcí nebude mluvit." říká, "Doufám, že pravda bude řečena, ať už je jakákoliv.".
http://www.fox8.com/news/wjw-news-don-adams-president-kennedy-assassination-story,0,6504699.story
Žádné komentáře