9/11 a NWO

Novinky

Dopis od Amerického politického vězně - nové info o Fast and Furious


Cele Castillo byl agentem DIA a pracoval pro ministerstvo spravedlnosti. Byl také whistleblower v případě Iran-Contra a jako první řekl, že v Mexiku nastane drogová válka. Byl odsouzen na 37 měsíců do vězení za prodel zbraní.

Říkají, že pomsta se nejlíp servíruje studená. Já ale preferuji "Pero je mohutnější než meč." Kvůli té druhé věci píšu tento dopis Američanům.

Jak většina z vás možná ví, jsem u konce mého 37 měsíčního trestu, který byl uvalen váženým federálním soudcem Royalem Fergusonem. Tady ve vězení La Tuna jsem známý jako jediný americký politický vězeň. Ne díky zkorumpovaným nápravným úředníkům, ale většina populace ví, že kdysi jsem pracoval pro ministerstvo spravedlnosti.

Můj čas v La Tuna je životní zkušeností, další kapitolou mého zamímavého života. Teď jsem vlastně na druhé straně plotu. Teď si třu kolena se známými gangsterskými organizacemi z celého světa, od ruské mafie po M-13 ze střední Ameriky. Musím přiznat, že jsem se také setkal s elementy rodin organizovaného zločinu, kteří zahrnují doktory, právníky, bankéře atd...Říkají, že federální věznice jsou pro nenásilné pachatele, ale úřad věznic si neuvědomuje, že násilní vězni ve věznicích jsou ti, kteří nikdy nebyli obviněni nebo chyceni za jejich vraždy a atentáty. Kvůli nějakému důvodu jsem pořád magnetem pro tajnou službu. Spousta z nich ke mně přišla pro radu, protože jsem kdysi dělal pro vládu. Můžete si přečíst o nových příbězích v “Corruption at the Highest Level for the Western District of Texas”. Začne s nikými jiným, než zkorumpovaným asistentem návladního Spojených států Markem Roombergem s jeho loutkovými bossy a federálními agenty přiřazenými k mému případu.

Koncem roku 2010, když bylo odmítnuto mé odvolání, podřídil jsem se tomu, co je známé jako mé U.S.C.2255. Americký úředník v San Antoniu to přijal. Dal vládě 60 dní na odpověď a odpověděli. Bylo mi dáno několik dní na odpověď vládě , což jsem udělal v řádném čase, který mi byl dán. začátkem tohoto roku Americký úředník John Primomo učinil své memorandum a doporučení soudci, soudce odmítl mé obvinění proti vládě; nicméně požádal, abych na jeho doporučení odpověděl. Abych to zkrátil, tohle zatím v mém případě stalo.

Na mém U.S.C. 2255 jsem dokázal s důkazy obvinění o soudním omylu, křivé výpovědi a hrozném vládním chování. S přepisy přiloženými jako důkaz bylo bez důvodné pochybnosti dokázáno, že vláda provedla proti mně hnusný zločin, Primomo nedokázal tohle adresovat v obviněních, které jsem učinil proti vládě. Se souhlasem osoby, které jsem prodal většinu zbraní jsem dal vládě informace o těch, kterým jsem je prodal. Ten člověk nebyl zakázaná osoba, což znamená, že nebyl ilegální cizinec nebo odsouzený zločinec. Tohle bylo potvrzeno mým bývalým právníkem Robertem “Eddiem” de la Garzaou, který by měl a ještě může být vyloučen z advokátní komory za držení důkazů, které by mě očistily. Všechny tyto informace jsou dostupné v soudních záznamech, aby se veřejnost mohla podívat. Roomberg spadl do vlastní pasti přiznámí, že lhal soudu a důkaz je ohromný.

Možná jste viděli ve zprávách, že jsou učiněna obvinění proti ATF a ICE za jejich léčkovou operaci  “Fast & Furious”. Jsem zde, abych vám řekl, že tato operace je provedená v jížním Texasu těmi stejnými agenty ATF a ICE zapojených v mém případě. Důkaz ukáže, že podle jejich práskače Jaye Lemirea zbraně, které mi prodal šli drogovým kartelům v Mexiku. V únoru 2008 mě agenti ATF a ICE sledovali do Pharr Texas poté, co mi jejich práskač prodal brokovnice a ruční zbraně. Jejich sledování mě vidělo, jak předávám zbraně stejnému člověku, který je koupil. Zbraně v tomto případě “prošly”, ten člověk nebyl zastaven a prohledáván. Je několik zpráv, které potvrzují mé obvinění. Tato informace je také k nalezení ve složce mého případu.

Takže ještě jednou - proč nesvědčím před Kongresem kvůli tomuto justičnímu omylu?
Nemohl jsem také říct pravdu před komisí vyšetřující Irán-Contra.

Velké díky Jacku Bloodovi, Dannymu Romerovi a další stovce opravdových bojovníků za svobodu, kteří drží můj příběh naživu. Prosím, pomozte nám odhalit tohle pokrytectví.

http://deadlinelive.info/2011/09/02/exclusive-letter-from-usa-political-prisoner-cele-castillo/
Žádné komentáře