9/11 a NWO

Novinky

David Icke: Zatím nebyla žádná revoluce


Sledoval jsem živě na Al-Jazzeeře pochopitelnou eforii v Egyptě, ale nutně tu musí být smysl pro nějakou vyhlídku.

Nebyla zatím ŽÁDNÁ REVOLUCE - špatný diktátor je pryč, ale armáda, která splňovala přání  toho hrozného diktátora 30 let je teď ve vedení a není ovládána jen USA, je finanována také Americkou armádou - hned po Izraeli.

Je pravda, že armáda nevystřelila na demonstranty, jak by to udělala předtím, ale učinili tak v době, kdy mistři v Americe volali po ustoupení Mubaraka a aby se protestanti nechali na pokoji. Proč tohle Americká vláda udělala po 30ti letech podporování tyrana? Protože chtěli v Egyptě změnu režimu jako součást domino efektu skrz celý střední východ k mnohem větší agendě.

Mubarakova demise byla oznámena jeho viceprezidentem, loutkou USA, Omarem Suleimanem, šéfem zlomyslné a vraždící Egyptské generální rozvědky, která ovládá populaci skrz teror a která také přijala muslimské vězně od USA a mučila je v Egyptě způsobem, který by byl v USA nelegální -   tzv."mimořádné poskytnutí".

A vzadu čekající muž Ameriky (Iluminátů), Mohamed ElBaradei, který je v radě Trustees of the International Crisis Group Rothschildového předáka, George Sorose a jeho společníka Zbigniewa Brzezinskeho, který se specializuje na spouštění a manipulování lidských revolucí, aby změnil režim, zatímco se síly, které za tím stojí, skrývají.

Je překrásné vidět radost Egypťanů a Mubarakův konec, ale udělána je jen půlka práce a na konci se nic nezmění. Lidské revoluce jsou inspirovány penězmi a agenturami George Sorose v Gruzii, Ukraině, v České republice, i jinde také mají své momenty euforie, když režim padá, ale jakákoliv revoluce může být posuzována tím, co nahradí toho, kterého odstraní.

V minulosti byli někteří hluboce zklamáni a oklamáni  a jestli Egypt nepůjde stejnou cestou, tak zájem a zničení nemusí být ztraceno - a ElBaradei nemusí zvítězit, stejně jako nikdo další, který reprezentuje síly ovládání a suprese.

Přímo z pánve do fritézy není revoluce.


http://www.davidicke.com/headlines/44659-military-top-brass-atop-egypt-pyramid
Žádné komentáře