9/11 a NWO

Novinky

Další válečný zločin: NATO bombardovalo Libyjské zásoby vody

Libye, Briga: NATO bombardovalo továrnu Great Man Made River


NATO zasáhlo vodovodní potrubí. Oprava zabere měsíce. Pak v sobotu zasáhli továrnu na trubky, která vyrábí trubky na opravu.

Odkdy je továrna na vodní potrubí v Brize legitimní cíl k uvalení bezletové zóny a k ochraně civilistů? Odkdy je zásobárna vody legitmní cíl?

NATO spáchalo další válečný zločin, zaútočilo na civilní sít zásoby vody, která přináší vodu 70% obyvatel, podle zdrojů Pravda.Ru v Libyi. Generální manažer Man Made River Corporation, která potrubí ovládá řekl, že bylo zasaženo v pátek NATO. V dalším jasném porušení práva, Libyjskými úřady byla chycena dodávka 19 tisíců zbraní AK-47 z Itálie v Ajdabiyahu, podle Libyjských vojenských zdrojů.

Mezinárodní komunita má dvě volby: být slepí zbabělci a povolit NATO vraždy Libyjských dětí a podporu teroristů jejich útoky - máme informace, že proti pozicím Libyjské vlády je využíván bílý fosfor, NATO začíná být zoufalé - pamatujete si Napalm? Druhá volba pro mezinárodní komunitu je využití řádných panelů k zastavení vyvržaďování a tohoto násilí proti civilizaci a mezinárodnímu právu, teď.

Jste pro tuto kampaň? Pak jsem vrazi dětí, nebo se s nimi s totožňujete. Cameron, Obama a Sarkozy mají na svých rukách krev tisíců nevinných lidí.

Jestli je přínos NATO bombardování zásob vody, pak by měla mezinárodní komunita na tyto válečné zločiny odpovědět, a když ne, tak politici. Udělá někdo něco prosím s tímto hrozným válečným činem? Nebo budeme sedět, zatímco NATO ničí zásobníky vody, civilní strukturu? Je tohle ochrana civlistů nebo je tohle čin pomsty, protože NATO prohrává?


http://uruknet.info/?p=m79861&hd=&size=1&l=e
Poslední komentáře
18.09.2011 18:00:15: Je to velká blamáž, takzvaného demokratického světa,sklamalo mne Rusko a Čina která tento zločin umo...