9/11 a NWO

Novinky

Další propaganda na CBS: Protiváleční ativisté dají na vojenskou loď bombu

CBS se zdá být rok od roku čím dál víc manipulována.

Už dříve jsem informoval o RFID čipu v Kriminálce Miami, kde matka očipuje svou dceru, aby věděla co dělá, pak si v Kriminálce Las Vegas zahraje Justin Bieber teroristu, který chodí na přednášky pravicové politické strany podobné Tea Party, pak se provalí, že CBS cvičí vojáky a teď v seriálu NCIS protiválečný aktivista dá bombu na vojenskou loď.

Opět zajímavé načasování...

Minulý týden byla zahájena razie u těchto aktivistů, prohledávali jim byty a obviňují se z napojení na teroristy a co se nestane v televizi za týden....Protiválečný aktivista dá bombu na vojenskou loď....Mimochodem, osobně jsem to viděl, video nemám, na YT vše mažou, ale tohle nemůže být prostě náhoda. Opět jde o zajímavé načasování a podivný průběh - tohle není součástí zápletky, je to akční situace bokem a bombu zneškodňuje ta ženská co zastřelila toho zloděje...

Tohle má být zase náhoda?

Co jsem četl za články, tak ty epizody se natáčí 3 týdny a týden upravují ve studiu...Jestli tohle byl 3.díl této sezony, tzn, že to museli natočit někdy koncem prázdnin. Jenže se nejedná o hlavní zápletku, tak je také docela možné, že tahle scéna ta mohla být vložena na poslední chvíli.


Tohle je podle mně další příklad toho, jak lidem změnit názor. Opravdu jsem zvědavý, jak dlouho to lidé budou ještě žrát.
Žádné komentáře