9/11 a NWO

Novinky

Daily Mail se ptá: Byl Mark Chapman zabiják CIA?


Mark Chapman před 30ti lety zastřelil v New Yorku Johna Lennona.

25letý Mark Chapman zůstal na místě stát. Na zemi ležela zbraň, kterou upustil, hned vedle Lennonovy krve.

Pak se Chapman začal listovat v kopii slavné knihy Catcher In The Rye, ve slavné novele J.D. Salingera o odcizení od adolscence, hlavní postava byla pro něj inspirací.

Když policie přijela, nepokoušel se utéct. Jeho ruce byly spoutány a byl odevden do policejního auta a tam vysvětlil:" Jednal jsem sám." Na policejním okrsku řekl detektivům: "Lennon musel zemřít."

Šokovanému světu Lennonovou smrtí pak začalo být jasné, že Chapman byl deluzivní pitomec. Vzal si drogy a byl psychologicky rozrušen.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1335479/Was-John-Lennons-murderer-Mark-Chapman-CIA-hitman-Thirty-years-theres-extraordinary-new-theory.html?ito=feeds-newsxml


Článek je postavený na tvrzení z nové knihy Phila Strongmana

"Lennon’s real assassin was the CIA — at the behest of Right-wing fanatics in the American political establishment."

V tomto rozhovoru Mark Chapman stále tvrdí že v hlavě "slyšel hlas", který mu říkal "Střílej, střílej." Říká ale, že jeho zabitím chtěl snížít jeho slávu.Chapman se choval jako dokonalý zabiják (viz. Jesse Ventura a spící zabijáci). Stejně jako Sirhan Sirhan, který si nepamatuje, že zastřelil Roberta Kennedyho (doktor, který ho prohlížel napsal do zprávy, že "byl pod masivní hypnózou") a Timothy McVeigh, který zase tvrdil, že mu armáda implantovala do stehna čip (viz. Robert Duncan O'Finionan).

A opět, po 30ti letech, už to přiznává i mainstream.Žádné komentáře