9/11 a NWO

Novinky

Cvičení střelby na škole zobrazuje studenta jako anti-ilegálního imigračního teroristu

Velká sestra napadá tímto cvičením druhý dodatek ústavy o držení zbraní.

“Tuhle neděli Pottawatamie County a ministerstvo pro vnitřní bezpečnost provedou s místními školami cvičení při kterém budou simulovat střelbu ve škole" napsal Michael Patomson z Council Bluffs z Iowa. “Předpoklad falešného cvičení bylo změněn na předpoklad takový, že student, jehož rodiče oponují ilegální imigraci přicházející do škol, přichází ze zbraní a stříli Latinsko-americké studenty."

Patomson dostal PDF nazvanou “Operace zavřený kampus” od otce z jednoho studentů, který byl požádán o účast na tomto cvičení.

“Předpoklad je, že bílý teeneger, jehož rodina se účastní anti-imigračních shromáždění a upřednostňuje zbraně, jde do školy  a střílí Hispánce na vesnické škole." napsal v emailu Joan Becker. “Tenhle předpoklad je politicky motivován, stejně jako pohled demokratů u moci, kteří věří, že všechna jejich ústavní práva jsou extrémistická a teroristická. Je to čin k umlčení mojí rodiny a je to čin obtěžování všech, kteří věří v naše práva."

PDF popisuje otce střelce jako spojeného s "podezmní rasistickou skupinou" zapojenou v násilných demonstracích. Rodina je popsána jako "fanatici" druhého dodatku ústavy a drží většíh počet zbraní, včetně materiály na výrobu výbušných zařízení. Scénář je přímo z ruky ministerstva pro vnitřní bezpečnost.

http://www.infowars.com/school-shooting-exercise-portrays-student-as-anti-illegal-immigration-terrorist/
Žádné komentáře